Roborock Vacuum S6 Pure Robot Süpürge

4,5
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Akıllı Roborock S6 Pure Akıllı Robot Süpürge Mop ile Özgür Dolaşım İmkânı

En sevilen Roborock ürünleri arasında yer alan Roborock S6 Pure akıllı robot süpürge, çarpıcı tasarımıyla size benzersiz bir deneyim sunuyor. Son derece güçlü bir donanıma sahip olan Roborock S6, istediğiniz tüm alanlar için ayrı ayrı programlanabiliyor ve böylece temizlik ihtiyaçlarınıza en uygun performansı rahatça sergileyebiliyor. Farklı alanlar için farklı emiş güçlerine de ayarlanabilen ürün, yüzey yapısı ve kir oranı gibi faktörleri hesaplayarak sizin için en uygun temizleme programını hayata geçirebiliyor. Yüksek emiş gücü ve geniş hareket kabiliyetiyle fark yaratan Roborock S6 Türkiye, istediğiniz ayarları hafızasında tutabiliyor ve siz aksini söyleyinceye kadar tekrar tekrar uygulayabiliyor.

Roborock S6 Pure Haritalama Teknolojisiyle Yüksek Hız

2000 Pa emiş gücüne, 150 dakikalık şarj ömrüne sahip olmasıyla en güçlü robot süpürgeler arasında yer alan Roborock S6 Pure akıllı süpürge, güçlü haritalama teknolojisiyle de fark yaratıyor. 14 farklı sensörü bulunan ve bu sayede 360 derecelik bir açıyla tarama işlemi gerçekleştirebilen Roborock S6 Pure, yaşam alanınızın tüm detaylarını otomatik olarak hafızasına alıyor. Bu sayede temizlik için en hızlı rotayı kolayca belirleyebilen robot süpürge, odalarınızdaki değişimleri de anında fark ediyor ve haritalama sistemini güncelliyor. Bu sayede eşyalarınıza ve mimari unsurlara asla çarpmayan, devrilme sorunuyla karşılaşmayan Roborock S6 Pure, hem yaşam alanınızı hem de kendisini daima güvende tutmayı başarıyor.

Sesli Komut Sistemiyle Roborock Vacuum S6 Farkı

Size maksimum konfor ve kusursuz bir temizlik deneyimi sunmak için özel olarak tasarlanan cihaz, sesli komut sistemiyle de fark yaratıyor. Amazon Alexa ve Google Asistan ile eşleşebilen Roborock S6 Pure, bu cihazlar üzerinden verdiğiniz sesli talimatları anında algılıyor ve hemen uygulamaya başlıyor. Çalışma planını sesli komutlar aracılığıyla değiştirebileceğiniz ve istediğiniz her alana yönlendirebileceğiniz Roborock S6, yine sesli komut sayesinde performans seviyesini değiştirebiliyor ve süpürmeden silmeye, silmeden süpürmeye geçiş yapabiliyor. Sesli komut sistemi, birden fazla Roborock S6 kullananlara da benzersiz avantajlar sağlıyor. Farklı robotları aynı anda komuta edebilmenizi sağlayan sistem, bu sayede yaşam alanınızı ve iş yerinizi en kısa sürede temizleyebilmenize yardımcı oluyor. Sesli komut teknolojisi, ev içinde kaybolan robotunuzu bulmanın da en kestirme yolları arasında öne çıkıyor. Robotunuza sanal asistan üzerinden bir kez seslenmeniz, kaybolmuş cihazın dilediğiniz yere gelmesi için yeterli oluyor.

Alerjenleri Hapseden Çarpıcı Roborock S6 Performansı

Roborock S6 satın alan kullanıcıların yararlandığı avantajlar arasında, cihazın kusursuz hijyen seviyesi de bulunuyor. E-11 derecelendirmeli dahili filtresi sayesinde alerjen unsurları kolayca emebilen ve iç yüzeyine hapseden robot süpürge, bu sayede yaşam alanınızın her zamankinden daha hijyenik ve sağlıklı olmasını sağlıyor. Alerjenlerin %95’ini emebilen cihaz, sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyor. Çocuklu aileler için de son derece ideal bir cihaz olan Roborock S6 Pure akıllı robot süpürge mop, çocuğunuzun ev içinde özgürce ve güvenle dolaşabilmesine olanak tanıyor.

Sessiz Çalışma Avantajıyla Roborock S6

En kullanışlı ve en yüksek performanslı robot süpürge seçenekleri arasında yer alan Roborock S6 Pure, sessiz çalışma fonksiyonuyla da fark yaratıyor. Maksimum kapasiteye ulaştığında bile en fazla 58 dB seviyesinde ses çıkaran cihaz, bu sayede temizlik işlemlerinizi dilediğiniz an kolayca gerçekleştirebilmenize imkân tanıyor. Gece saatlerinde kullanmanız durumunda dahi evinizdeki diğer sakinleri ve komşularınızı rahatsız etmeden çalışabilen robot süpürge, bu yönüyle de hayatınızı kolaylaştırıyor. Temizliği ertelemekten hoşlanmayanlar için ideal olan ürün, fısıltı kadar sessiz motoru sayesinde temizlik işlemleri esnasında hobilerinize ya da işlerinize konsantre olabilmenize de olanak tanıyor.

Göz Kamaştıran Roborock S6 Pure Robot Süpürge Özellikleri

Roborock S6 Pure robot süpürge, ABS malzemesiyle dayanıklı bir yapı sergilerken geniş kapasitesiyle de fark yaratıyor. 480 ml hacmindeki toz haznesi ve 140 ml hacmindeki su haznesi sayesinde 250 metrekarelik alanları bile rahatça temizleyebilen ürün, 5200 mAh kapasitesindeki bataryasıyla kısa sürede maksimum şarj seviyesine ulaşabiliyor. Otomatik şarj özelliği bulunan cihaz, bataryasındaki enerji azaldığında şarj ünitesine dönüyor ve şarj işlemleri tamamlandıktan sonra temizliğe kaldığı yerden devam edebiliyor. Uzaktan erişim özelliği sayesinde akıllı telefonunuzdan dilediğiniz gibi kontrol edebileceğiniz ürün, 20 mm’ye kadar olan yüksekliklerin tümünü aşabiliyor. Halı üzerinde bile yüksek bir performans sergileyebilen ürün, cazip fiyat seçenekleriyle de övgü alıyor. Roborock S6 fiyat seçenekleri, dileyen herkesin bu eşsiz üründen faydalanabilmesine olanak tanıyor. Siz de Roborock kalitesiyle tanışmak isterseniz, Turkcell Pasaj tarafından size sunulan S6 Pure modelini tercih edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
480 ml
Aşılabilir Engel
Yok
Su Haznesi Kapasitesi
140 ml
Hepa Filtre
Yok
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
Yok
Yorumlar
Ortalama Puan
4,5 (2 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
4,5
Kullanım Kolaylığı
4,5
Ürün Fonksiyonları
4,5