Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge ile Tertemiz Evler

Roidmi Eve Vacuum Mop akıllı robot süpürge, yeni nesil bir temizlik deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için özel olarak üretilen robot süpürgeler arasında yer alıyor. Yaşam alanınızı pratik bir şekilde süpüren ve temizleyen robot süpürge, yapay zekâsı ile de fark yaratıyor. Kullanıldığı alanın haritasını otomatik olarak çıkaran, engebe ve tümsekleri algılayan ve önüne çıkabilecek tüm engelleri kolayca aşabilen Roidmi Eve Vacuum Mop akıllı robot süpürge, bu sayede siz herhangi bir işlem yapmadan sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. 2700 Pa emiş gücüyle hem küçük hem de büyük boyutlu partikülleri kolayca emebilen cihaz, tek şarjla 250 dakika boyunca kesintisiz bir şekilde performans gösterebiliyor. 20 mm’ye kadar yükseklikleri kolayca aşabilen robot süpürge, düşme önleyici teknolojisiyle de kendi güvenliğini sağlıyor.


Otomatik Şarj Özelliğiyle Kusursuz Temizlik

Otomatik şarj özelliği bulunan Roidmi Eve Vacuum Mop akıllı robot süpürge, bu sayede sizi asla yarı yolda bırakmıyor. Şarjının azaldığını fark ettiği anda otomatik olarak şarj istasyonuna dönebilen cihaz, şarjının dolduğunu da kendiliğinden anlayabiliyor. Bu sayede kapasitesi tamamen dolduğunda şarj işlemini sonlandırabilen robot süpürge modeli, aşırı yükleme problemiyle karşılaşmıyor. Güçlü Wi-Fi özelliğiyle modeminizin sinyallerini yaşam alanınızın her yerinden algılayabilen ürün, herhangi bir internet kesintisiyle karşılaşmıyor ve böylece istikrarlı bir şekilde kullanılabiliyor. Tüm ayarları mobil uygulama üzerinden rahatça değiştirilebilen Roidmi Eve Vacuum Mop robot süpürge, farklı alanlar için de ayrıca programlanabiliyor.


Yükseklik Değerlendirmesiyle Güvenli Deneyim

LSD basınç sensörü bulunan Roidmi Eve Vacuum, bu sayede yükseklikleri ve eşyaların altındaki alanları otomatik olarak hesaplayabiliyor. Yatak ve kanepe gibi eşyaların altındaki boşluğu önceden ölçen ve sıkışabileceği noktalara hamle yapmayan robot süpürge, bu sayede kullanım kazalarına karşı da korunuyor. Hem sert zeminde hem de halıda kullanılabilen Roidmi Eve robot süpürge, önüne çıkan engebeleri ve yükseklikleri de değerlendirebiliyor. Yalnızca aşabileceği engellerin üzerinden geçen cihaz, bu sayede devrilme ve düşme gibi problemler yaşamıyor ve fiziksel darbelerin yol açabileceği deformasyonların oluşumunu önlüyor. Roidmi Eve Vacuum robot süpürge, çarpma önleyici tasarımıyla da fark yaratıyor. Gerçek zamanlı konum belirleme ve mesafe ölçme sistemiyle dikkat çeken cihaz, karşısına çıkacak objeleri önceden fark ediyor ve yönünü değiştirebiliyor. Bu sayede temizlik işlemlerini kesintisiz bir şekilde sürdürebilen robot süpürge, yaşam alanınızdaki hassas eşyaların çarpmalar sebebiyle zarar görmesinin de önüne geçiyor.

Oda Algılama Teknolojisiyle Hatırlama Fonksiyonu

Roidmi Eve Vacuum Mop akıllı robot süpürge, yapay zekâsı sayesinde yaşam alanınızı haritalandırırken odaları da ayrıca algılayabiliyor. Kullanım alanının odalarını tüm detaylarıyla hafızasında tutabilen cihaz, ihtiyaç durumunda yalnızca belirli odalarda çalışacak şekilde sınırlandırılabiliyor. Temizlik sıralaması yapmanıza da imkân tanıyan robot süpürge, istediğiniz odaya öncelik verebilmenizi ve odalarınızın hangi sıralamada temizleneceğini belirlemenizi mümkün kılıyor. Zaman planlama fonksiyonuna sahip olan Roidmi Eve Vacuum robot süpürge, istediğiniz zaman otomatik olarak çalışmaya başlayabiliyor. Bu sayede siz evde değilken dahi tüm temizlik işlemlerinizi tamamlayan cihaz, toz haznesinin dolması durumunda sesli ikâzda bulunabiliyor. Bakım kolaylığıyla da fark yaratan Roidmi Eve Vacuum robot süpürge, Amazon Alexa ve Google Asistan gibi sanal yaşam asistanlarıyla eşleşebilmesiyle de pratik bir şekilde kullanılabiliyor.

Temizlikte Fark Yaratan Teknik Detaylar

Roidmi kalitesini tüm detaylarıyla yansıtan robot süpürge, teknik detaylarıyla size çarpıcı bir temizlik deneyimi sunuyor. 0.3 litrelik toz haznesi hacmiyle öne çıkan cihaz, en geniş yaşam alanlarında ve ofislerde bile kesintisiz bir şekilde işlem gerçekleştirebiliyor. Sessiz bir performansa sahip olan Roidmi Eve Vacuum, performansı esnasında 61 dB ile 70 dB arasında ses çıkarıyor. Bu sayede gece saatlerinde bile rahatça faydalanabileceğiniz robot süpürge, ozon sterilizasyon özelliğiyle de yaşam alanınızın hijyen seviyesini artırıyor. 350 mm eni, 98 mm yüksekliği ve 350 mm derinliğiyle son derece iddialı bir tasarıma sahip olan Roidmi Eve Vacuum, yuvarlak tasarımı sayesinde her türlü alandan zorlanmadan geçebiliyor. Eğer siz de yaşam ve çalışma alanlarınızı pratik, hızlı ve etkili bir şekilde temizlemek isterseniz, Turkcell Pasaj’da sizi bekleyen Roidmi Eve Vacuum Mop akıllı robot süpürge modelini seçebilirsiniz. Size özel fiyat ve ödeme şekli avantajlarından yararlanarak en güncel teknolojiye kolayca ulaşabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
3000 ml
Aşılabilir Engel
Var
Su Haznesi Kapasitesi
Hepa Filtre
Yok
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
Yok

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.