Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Akıllı Robot Süpürge

4,9
İndirimin bitmesine
kaldı.
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Akıllı Temizlik Çözümleri İçin Mi Mop Pro ile Tanışın!

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro, aynı anda hem süpürme hem de silme özelliğine sahip bir akıllı süpürgedir. Benzersiz tasarımı sayesinde tek seferde iki temizlik işini yapmanıza olanak sağlar, süpürme ve silme için iki ayrı ekipman ihtiyacını ortadan kaldırır. Profesyonel bir temizleme algoritmasına sahip olan akıllı cihaz, iki yönlü silme işlemi uygular ve elle temizleme tekniklerini simüle eder. Ürün 2 adet su tutan bez, 2'si 1 arada su deposu ve toz kutusu ile birlikte satışa sunulur; ayrıca ek aksesuar satın almanıza gerek kalmaz. 

Mi Vacuum Mop Pro Hem Süpürür Hem de Siler

Xiaomi Mi Mop Pro 3 adet süpürme ve silme modu ile hayatınıza pratiklik katar. Ürün temizlik esnasında bu modlar arasında sorunsuzca geçiş yapabilir. İhtiyacınıza göre sadece süpürme, sadece silme ya da aynı anda silme ve süpürme modlarını tercih edebilirsiniz. Robot süpürge Mi Vacuum Mop Pro’nun akıllı kontrol özelliği bulunan su deposu, temizlenen zemini tamamen ıslatmadan eşit su dağılımı gerçekleştiren 3 vitesli çıkışa sahiptir. Cihaz suyun çıkışını kontrol eder, anlık durumunu algılar, kullanılmadığında sızdırma yapmaması için bir yongayla denetim sağlar. Ayrıca cihazın mikro kontrollü su pompası, uzun süreli kullanımda bile tıkanma yapmaz.

Yeni Nesil Navigasyon Sistemi ile Haritalama

Mi Mop Pro akıllı robot süpürge, yeni nesil LDS lazer navigasyon sistemi ile evinizin gerçek zamanlı haritasını çıkarır. Çift çekirdekli Mali 400 GPU ve Cortex - A7 CPU ile güçlü hesaplama kabiliyetine sahiptir. Uzun mesafeleri bile hızlı ve yüksek doğrulukla tarayabilir. Robot süpürgenin 12 adet çok yönlü ve yüksek hassasiyetli sensörü bulunur. Böylece her türlü karmaşık ortamı ustalıkla değerlendirebilir ve en ince ayrıntısına kadar temizleyebilir. Mi Robot Vacuum Mop Pro ilk temizlik sonrası ortamı tanımlar ve çıkardığı haritayı otomatik olarak kaydeder. Sonraki temizliklerde bu haritaları birleştirebilir, bölebilir ya da yeniden adlandırabilirsiniz. Mi Robot Vacuum Mop Pro’yu dilediğiniz odaya gönderebilirsiniz.

Enerji Dostu Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Sadece 3.6 kg ağırlığındaki Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro akıllı robot süpürge özellikleri ile enerji ve kullanıcı dostudur. Cihaz, 3200 mAh pil gücündeki bataryasını 3-4 saat arasında tam olarak şarj eder ve batarya şarjı %20’ye düşene dek temizliğe devam eder. Süpürgeyi tam şarj sonrasında aralıksız olarak 110 dakikaya kadar çalıştırabilir, tek seferde 180 m2 büyüklüğünde bir alanı temizleyebilirsiniz. Sonrasında enerji depolamak için otomatik olarak kızılötesi sensör bağlantı istasyonuna geri döner. Şarj doldurmak için istasyona giderken en kısa yolu hesaplar.

Mi Home Uygulaması ile Kontrol Cepte

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro akıllı robot süpürge, telefonunuza indireceğiniz Mi Home uygulaması üzerinden birkaç dokunuşla uzaktan kontrol edilebilir. Cihaz ile uygulama bağlantısını kurduktan sonra, ön ayarlı temizlik, temizlenecek yeri seçme gibi özellikleri kullanabilir, evde olmadığınızda dahi akıllı süpürgenize komut verebilirsiniz. Eğer robot süpürgenizin evde girmemesi gereken alanlar varsa uygulama içinden sanal duvarlar ekleyerek yasaklı bölgeler oluşturabilirsiniz. Yani Mi Vacuum Mop Pro ile kontrol daima sizde, parmaklarınızın ucunda olur. Ürün sahip olduğu yeni nesil teknoloji ile tam anlamıyla derin bir temizlik yapar ve ev işlerinin yükünü üzerinizden alır.

Yaşamı Kolaylaştıran Xiaomi Mi Mop Pro Özellikleri

  • Mi Robot Vacuum Mop Pro, 2100 Pa'lık yoğun emiş gücü sayesinde zor kirlerden, toz ve partiküllerden zahmetsizce kurtulmanıza yardımcı olur.
  • Ürün HEPA (High Efficiency Particulate Arresting) özelliğine yani Yüksek Etkinlikte Partikül Yakalayıcı filtreye ve 65 dB ses seviyesine sahiptir.
  • Cihazın toz kutusu uzun süre emiş için 550 ml genişlikte tasarlanmıştır. Yine 550 ml ölçülerinde olan su deposu hassasiyet kontrolü özelliğine sahiptir.
  • Akıllı süpürge 2 cm yüksekliğe kadar eşiklerden geçebilir ve bu sayede temizlik alanı içinde kusursuzca hareket edebilir.

Yaşam alanlarınızda akıllı ve pratik çözümler yaratmak için Turkcell Pasaj’da yer alan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro fiyat avantajlarını değerlendirebilir ve diğer robot süpürge modellerini inceleyebilirsiniz. 

Ürün Değerlendirmeleri

4,9
15 kere puanlandı
Toplam 15 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla