Arnica ET13400 Sofa Şarjlı El Süpürgesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 06.08.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Ergonomik Kullanım Avantajı

Arnica ET13400 Sofa şarjlı süpürge, kolay kavranabilen tutma sapı ve portatif boyutu ile keyifli bir kullanım olanağı sunar. Portatif boyutları sayesinde fazla yer kaplamaz. Üst sınıf malzeme kalitesine karşın son derece hafif yapısıyla rahatlıkla dilediğiniz yere taşıyabilmenize imkân tanır.

Güçlü Çekim

Son teknolojik BLDC motora sahip Arnica şarjlı el süpürgesi, yüksek çekim gücü ile kaliteli bir temizlik sunar. 20,5 Wh enerji gücü en küçük toz partikülünü bile kolaylıkla çekerek yok eder. 

Yüksek Verim

Tek şarjla 25 dakika boyunca kesintisiz süpürme imkanı veren Arnica Sofa, enerji tasarrufunun yanı sıra gücünden de ödün vermez. Böylelikle maksimum verim alabilmenizi sağlar.

Geniş Kapasiteli Toz Haznesi

200 ml toz haznesi sayesinde kısa sürede dolmayarak yüksek uğraş gerektirmez. Şeffaf toz haznesi, dolum oranını rahatlıkla takip edebilmenizi sağlayarak tak çıkart boşalt sistemiyle tek seferde kirden arınmanıza olanak verir.

Akıllı Sensörleri ile Sorunsuz Temizlik

Şarj düzeyini gösteren LED sensörü, hazırlıksız yakalanmanıza sebep olmaz. Şarjı bittiğinde kısa sürede doldurarak ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilmenize imkan tanır.

İki Kademeli Hız

Çift kademeli hız seviyesi, kullanım alışkanlıklarınıza ve tercihlerinize uygun çekim gücünü tek dokunuşla elde etmenize yardımcı olur. İkinci hız seviyesi ve yumuşak uçlu koltuk fırçalarıyla derin temizliğin yanı sıra, birinci hız düzeyiyle günlük süpürme ihtiyacınızı da gidermenizi sağlar.

Teknik Özellikler

 • Model: ET13400 Sofa Şarjlı Süpürge
 • Tek Batarya ile Kullanım Süresi: 25 dk
 • Lityum İyon Pil Teknolojisi: Var
 • Bldc Motor: Var
 • Şeffaf Toz Haznesi: Var
 • Toz Haznesi Kapasitesi: 200 ml
 • Hepa Filtre: Var
 • Metal Koruma Filtresi: Var
 • Koltuk Fırçası: Var
 • Batarya Göstergesi: Var
 • Hız Kademesi: 2 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.