Dreame V11 Dikey Şarjlı Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dreame V11 ile Maksimum Hız

Dreame V11, 125.000 rpm'ye kadar maksimum hıza ulaşabilen Dreame SPACE 4.0 yüksek hızlı motor ile donatılmıştır. Dreame SPACE 4.0 motorunun ağırlığı sadece 185 G olup, 245 G ağırlığa sahip önceki nesil Dreame motorundan% 24 daha azdır.

Dreame V11 ile Maksimum Güç

Dreame V11, mevcut Dreame elektrikli süpürge serisinin yeni neslidir. Bu ürün, emiş gücü, pil ömrü, siklon toz ayırma açısından Dreame elektrikli süpürgeler ürün gamının temel göstergelerinde en güçlü performansı göstermektedir.

Dreame V11 Birçok Moduyla Sizlere Eşlik Ediyor

Dreame V11, vites değiştirme modu, başlatma / durdurma değiştirme, düğme, görselleştirme, sürekli çalışma modu, toz ayırma sistemi, filtre elemanı, motor hızı, motorun dinamik dengelenmesi, motorun karbon fiber takviyesi, emiş gücü, vakum emme kuvveti, motor ağırlığı, pil takımı, pil ömrü " Süper güçlü "," sürekli çalışma "modunda pil ömrü, filtre ömrü hakkında hatırlatma, bakım hatırlatma, hata hatırlatma, aksesuarların bağlantı gücü, MOS kaybı, elektronik fren, zemin fırçası algılama, şeffaf toz haznesi kapağı, çok parlak metal kaplama, zemin fırçası kaplaması, düz emme başlığının kaplanması , Fırçanın kaplanması, akarları gidermek için fırçanın kaplanması,Metalden yapılmış uzatma hortumunun ve bağlantı borusunun kaplaması.

Özellikler

  • Çalışma Süresi: 60 dk
  • Güç Değeri: 25.2 V
  • Hepa Filtre: Var
  • Islak / Kuru: Kuru
  • Kullanım Şekli: Dikey
  • Renk: Gri
  • Siklon Filtre: Yok
  • Su Haznesi: Yok
  • Şarj Olma Süresi: 4 Saate Kadar
  • Toz Kapasitesi: 0.5 lt

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
0.5L
Su Haznesi Kapasitesi
Yok
Hepa Filtre
Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.