Fantom Quantum P2049 Dikey Şarjlı Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

HEPA Filtreler ile Maksimum Performans

Fantom Quantum 250 W gücünde çalışan motora sahiptir. Süpürgenin temizlenebilme özelliğine sahip olan HEPA filtreleri, en ince toz zerreciklerini bile tamamen hapsederek dışarı çıkmasını engeller. Böylelikle hem derinlemesine temizlik hem de kolaylık sağlar.

Kablosuz Kompakt Tasarım

Sadece 2,5 kilogram ağırlığa sahip olan Quantum P2049, temizlik sırasında harcadığınız eforu minimum seviyeye düşürür. Ayrıca süpürge kablosuz özelliği sayesinde sizlere hareket özgürlüğü sunar. Uzakta kalan köşeleri, hol ve antreleri uzatma kablosu derdi olmadan temizlemenize yardımcı olur.

Ayaklı Şarj Ünitesi

Kompakt tasarımıyla çok fazla yer kaplamayan şarjlı süpürge, ayaklı şarj ünitesiyle de kolaylık sağlar. Herhangi bir yere entegre ettiğiniz ünite, P2049’un tüm aksesuarlarını bir arada muhafaza etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda süpürgeyi ünitenin üzerine tek hareketle yerleştirerek şarj olmasını sağlayabilirsiniz.

Toz Algılama Sensörleri

Fantom, toz algılama sensörleri ile alternatiflerini geride bırakır. Tozun fazla olduğu yerlerde emiş gücünü yükselterek hijyen sağlar. Az tozlu zeminlerde ise gücünü ideal seviyede tutarak enerji tasarrufuna destek verir.

Cyclone Teknolojisiyle Tasarlanan Toz Haznesi

P2049 şarjlı süpürgenin 0,5 litre kapasiteye sahip olan toz haznesi, Cyclone teknolojisi sayesinde tüm tozu ve kiri hapseder. Cyclone teknolojisi ve kompakt tasarım özellikleri sayesinde tozları boşaltmak istediğinizde tek tuşa basmanız yeterli olur.

LED Işıklı Aydınlatma

Quantum P2049 LED ışıklı zemin aydınlatma özelliği ile çalışır. Bu özellik, hem zemindeki tozu ve kiri daha rahat görmenize hem de dar ve karanlık alanlarda daha kolay temizlik yapmanıza yardımcı olur.

Kolaylık Sağlayan Aksesuarlar

Dar alanlarda, yüksek yerlerde ve farklı zeminlerde temizliği kolaylaştırmak için P2049’un altı farklı aksesuarı mevcuttur. Bu aksesuarlardan herhangi birini süpürgenin ucuna rahatlıkla entegre edebilir ve temizlik süresini daha konforlu geçirebilirsiniz.

45 Dakika Çalışma Süresi

Li-ion batarya ile çalışan Fantom şarjlı süpürge, tam pil seviyesi ile 45 dakikaya kadar temizlik yapmanıza yardımcı olur. Şarj seviyesi düşse dahi emiş gücünü uzun süre korumaya devam eder. Pil zayıfladığında üniteye entegre ettiğiniz süpürge, yaklaşık dört saat içerisinde yüzde 100 pil seviyesine erişir.

Teknik Özellikler

  • Model: P2049
  • Detay: Cyclonic Torbasız Teknoloji
  • Ürün Ağırlığı: 2,5 kg
  • Motor Türü: Elektronik BLDC Motor
  • Motor Gücü: 250 W
  • Çalışma Süresi (ort.): 45 dakika
  • Şarj Süresi: 3 – 4 saat
  • HEPA Filtre: Var


Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
0.5L
Su Haznesi Kapasitesi
Yok
Hepa Filtre
Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.