Fantom Quantum P2049 Dikey Şarjlı Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Fantom Quantum P2049 Dikey Şarjlı Süpürge

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

HEPA Filtreler ile Maksimum Performans

Fantom Quantum 250 W gücünde çalışan motora sahiptir. Süpürgenin temizlenebilme özelliğine sahip olan HEPA filtreleri, en ince toz zerreciklerini bile tamamen hapsederek dışarı çıkmasını engeller. Böylelikle hem derinlemesine temizlik hem de kolaylık sağlar.

Kablosuz Kompakt Tasarım

Sadece 2,5 kilogram ağırlığa sahip olan Quantum P2049, temizlik sırasında harcadığınız eforu minimum seviyeye düşürür. Ayrıca süpürge kablosuz özelliği sayesinde sizlere hareket özgürlüğü sunar. Uzakta kalan köşeleri, hol ve antreleri uzatma kablosu derdi olmadan temizlemenize yardımcı olur.

Ayaklı Şarj Ünitesi

Kompakt tasarımıyla çok fazla yer kaplamayan şarjlı süpürge, ayaklı şarj ünitesiyle de kolaylık sağlar. Herhangi bir yere entegre ettiğiniz ünite, P2049’un tüm aksesuarlarını bir arada muhafaza etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda süpürgeyi ünitenin üzerine tek hareketle yerleştirerek şarj olmasını sağlayabilirsiniz.

Toz Algılama Sensörleri

Fantom, toz algılama sensörleri ile alternatiflerini geride bırakır. Tozun fazla olduğu yerlerde emiş gücünü yükselterek hijyen sağlar. Az tozlu zeminlerde ise gücünü ideal seviyede tutarak enerji tasarrufuna destek verir.

Cyclone Teknolojisiyle Tasarlanan Toz Haznesi

P2049 şarjlı süpürgenin 0,5 litre kapasiteye sahip olan toz haznesi, Cyclone teknolojisi sayesinde tüm tozu ve kiri hapseder. Cyclone teknolojisi ve kompakt tasarım özellikleri sayesinde tozları boşaltmak istediğinizde tek tuşa basmanız yeterli olur.

LED Işıklı Aydınlatma

Quantum P2049 LED ışıklı zemin aydınlatma özelliği ile çalışır. Bu özellik, hem zemindeki tozu ve kiri daha rahat görmenize hem de dar ve karanlık alanlarda daha kolay temizlik yapmanıza yardımcı olur.

Kolaylık Sağlayan Aksesuarlar

Dar alanlarda, yüksek yerlerde ve farklı zeminlerde temizliği kolaylaştırmak için P2049’un altı farklı aksesuarı mevcuttur. Bu aksesuarlardan herhangi birini süpürgenin ucuna rahatlıkla entegre edebilir ve temizlik süresini daha konforlu geçirebilirsiniz.

45 Dakika Çalışma Süresi

Li-ion batarya ile çalışan Fantom şarjlı süpürge, tam pil seviyesi ile 45 dakikaya kadar temizlik yapmanıza yardımcı olur. Şarj seviyesi düşse dahi emiş gücünü uzun süre korumaya devam eder. Pil zayıfladığında üniteye entegre ettiğiniz süpürge, yaklaşık dört saat içerisinde yüzde 100 pil seviyesine erişir.

Teknik Özellikler

  • Model: P2049
  • Detay: Cyclonic Torbasız Teknoloji
  • Ürün Ağırlığı: 2,5 kg
  • Motor Türü: Elektronik BLDC Motor
  • Motor Gücü: 250 W
  • Çalışma Süresi (ort.): 45 dakika
  • Şarj Süresi: 3 – 4 saat
  • HEPA Filtre: Var


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
QUANTUM P 2049 DİKEY ŞARJLI SÜPÜRGE
Üretim Yeri
Türkiye
Toz Haznesi
500 ML TORBASIZ
Akıllı Telefon İle Kontrol
YOK
Toz Sensörü
EVET
Su Haznesi
YOK
Su Haznesi Kapasitesi
YOK
Güç (w)
3 KADEMELİ KULLANIM
Akıllı Navigasyon
YOK
Hepa Filtre
VAR
Otomatik Şarj
YOK
Gürültü Düzeyi (db)
45-60 DB
Toz Torbası Hacmi
YOK
Kullanım Alanı
DÜZ ZEMİN+SERT ZEMİN+HALI
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
YOK
Şarj Süresi
3-4 SAAT
Wi-fi Desteği
YOK
Renk
KOYU GRİ
Ana Renk
KOYU GRİ
Sub Kategori
TDA
Marka
FANTOM
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok