Proscenic P11 Combo Şarjlı Kablosuz Mop&Dikey Süpürge (Proscenic Türkiye Garantili)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

3 Farklı Mod Seçeneği

Proscenic P11 Combo şarjlı kablosuz mop dikey süpürge; otomatik mod, maximum mod ve verimli enerji modu gibi 3 farklı süpürme fonksiyonunda çalıştırılabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede farklı fonksiyon seçimleriyle süpürülen alanın özelliğine uygun mod ayarı yapılabilir. Ayrıca cihaz otomatik mod ile çalıştırıldığında, süpürülen alanın özelliğine göre mod geçişleri kendiliğinden gerçekleşir.

Dayanıklı Batarya ile Tek Seferde Tüm Evi Süpürür

Proscenic P11 Combo, 2500 mAh batarya gücüne sahip bir cihazdır. Bataryanın tam dolu olduğu durumlarda 50 dakikanın üzerinde aralıksız çalıştırılabilir.

Kolay Kullanım Sağlayan Ergonomik Tasarım

Proscenic tüm modellerinde olduğu gibi, P11 Combo şarjlı dikey süpürge modelinde de kullanıcı dostu tasarımı ile dikkat çeker. Cihazın tasarımında her detay kullanıcının tutuş, kavrayış ve hareket kabiliyeti düşünülerek ergonomik şekilde hazırlanır.  Bu tasarımsal kolaylık, kullanım sonrası filtre temizliğinde de kendini gösterir. Tek tuşla boşaltılabilen filtre haznesi sayesinde ellerinizi kirletmeden cihaz filtresini boşaltabilirsiniz.

Paspas Başlığı ile Hem Süpürge Hem Mop

Proscenic P11, süpürme özelliğinin yanında silme işlemlerinde de kullanabileceğiniz bir cihazdır. Bu özellikten faydalanabilmek için opsiyonel mop başlığını uygun şekilde cihaza bağlamanız yeterlidir.

Kullanım Kolaylığı için Tasarlanan Dokunmatik Ekran

Her detayında kullanıcısını düşünen bu akıllı süpürge, teknolojik anlamda da yine sizin yanınızdadır. Tüm modların seçilip ayarların yapılabildiği dokunmatik ekran, kullanım esnasında size büyük kolaylık sağlar. Ekran üzerinden gerekli ayarı bir kez yaptığınızda gerisini Proscenic P11 Combo’ya bırakabilirsiniz.

Farklı Başlık Seçenekleri Sayesinde Her Yer Tertemiz

Proscenic P11 Combo kablosuz şarjlı süpürge, pek çok başlıkla birlikte çalıştırılabilir. Bu başlıklar sayesinde ev veya ofisinizin farklı köşelerini sorunsuzca temizleyebilirsiniz.

Uzun Süre Aynı Performansta Çalışma Avantajı

P11 Combo, soğutucu fonksiyona sahip hava borusu sayesinde çalışma esnasında bataryanın aşırı ısınmasını önler. Böylelikle kullanım sırasında ısınma yapmayan cihazda güç kaybı yaşanmaz. 

Çok Katmanlı Filtreleme

Proscenic şarjlı kablosuz süpürge P11 Combo modelinde toplam 4 katmandan oluşan bir filtreleme performansına sahiptir. Cihaz çalıştırıldığında tozlar sırasıyla siklon iyonosfer, çelik kafes, sünger ve HEPA filtreden geçtikten sonra toz haznesine ulaşır. Bu sayede çoklu filtreleme, tozun süpürge dışına çıkarak eve yayılımını engeller.Teknik Özellikler

 • Model: P11 Combo
 • Tip: Şarjlı Kablosuz
 • Emiş Türü: Kuru
 • Batarya Türü: Lityum İyon
 • Pil Gücü: 2500 mAh
 • Ekran: LED (Dokunmatik)
 • Süpürge Yapısı Dikey (Mop ve Süpürge)
 • Emiş Gücü: 2500W
 • Su Haznesi: Var
 • Siklon Filtre: Var
 • EPA/HEPA Filtre: Var
 • Şarj Süresi: 5 saat
 • Toz Haznesi: Var
 •  Çalışma Süresi: 50+ dk

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
-
Su Haznesi Kapasitesi
Var
Hepa Filtre
Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.