Roidmi S2 Kablosuz Dikey Süpürge 28.8V

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yeni Nesil Teknoloji

Roidmi S2, tüm hava kanalını yeniden tasarladı, hava kanalı yapısı, filtreleme sistemi, pil düzeni vs. tamamen optimize edildi. Yeni nesil direkt emiş sağlayan çok aşamalı siklon teknolojisi, hava dolaşımını daha düzgün hale getirdi ve gaz-toz ayrımını önemli oranda arttırdı. Yüksek frekans gürültüsü bulunmayan yeni nesil motor. Gürültü, çoklu siklon teknolojisi tarafından dengelenir. Arka gürültü giderici sünger, daha düşük desibelde gürültü sağlar.

Farkı Yaşayın

Toz partiküllerinin ana makine tarafından çekilmesi durumunda emiş gücü azalır ve hatta filtrenin yanlış şekilde takılmış olması durumunda motor hasar görebilir.  S2 süpürgenin kullanım ömrünü artırmak ve motoru korumak için çalışmayı durdurur. Bu, aynı zamanda kullanıcılar açısından bir güvenlik koruması sağlar.
Karanlık durumlarda, hassas LED otomatik olarak yanar ve köşelerdeki tozları görünür hale getirir. Ana makinenin gücünü, temizleme süresini, toz uyarısını ve filtre değişimini kontrol etmek için ROIDMI süpürge uygulamasını açın. En iyi temizlik deneyimi için aygıt yazılımı güncellemeleri de telefon üzerinden yapılabilir.

Ödüllü Tasarım

Roidmi S2 Kablosuz Süpürge, daha yüksek emiş gücü ve daha uzun çalışma süresi ile diğer süpürgelerden önde yer almaktadır. 135 AW emiş gücü ve 60 dakika çalışma süresi özelliklerini içermektedir. En gözde özelliklerinden birisi manyetik kablosuz şarj özelliğidir.
Klasik ROIDMI tasarımı ile 6 uluslararası ödüle sahiptir. Bunlar; iAlmanya IF Tasarım Ödülü 2018, Almanya Red Dot Ödülü 2018, Japonya GOOD DESIGN 2018, Modern İyi Tasarım Altın Ödül Sahibi, Taihu Technology Ödülü 2018
ROIDMI'nin geleneksel 270 derece büyük tutma yeri tasarımı bu modelde korunmuştur. Düzgün hatlar ve sade şekil, teknoloji ve modayı mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor ve modern minimalist ev ürünü tasarım estetiği eşsiz bir şekilde devam ediyor.
Yeni nesil 435 AW dijital fırçasız DC motor, 110.000 rpm hız, 23.5000 Pa vakum derecesi ve 135 AW yüksek emiş gücü sağlıyor.
Daha bilimsel ve verimli(yeni nesil pil yönetimi sistemi, 8 adet LG/Samsung lityum pil ve 60 dakikalık inanılmaz bir çalışma süresi sağlıyor).
Yerleşik 25 W motora sahip güncellenmiş büyük silindir fırça, süpürgeye güçlü bir tork sağlar ve temizliğin verimliliğini artırır. Karmaşık temizlik ortamlarıyla daha etkili bir şekilde başa çıkmaya yardımcı olur ve derinlemesine temizlik sağlar.

Özellikler

 • Süpürge Türü: Şarjlı Süpürge
 • Şarj Süresi: 2.5 saate kadar
 • Çalışma Süresi: 60 dakikaya kadar
 • Emiş Türü: Kuru
 • Emiş Gücü: W /135 AW
 • Ses Seviyesi: 72 dB
 • Diğer Özellikler
 • El Süpürgesi Olarak Kullanılabilen Özel Gövde
 • Hareketli Başlık


Donanım

 • Vakum: 23.500 Pa
 • Ürün Ağırlığı: 2.6 kg
 • Toz Haznesi Kapasitesi: 0.4 L
 • Toplam Anma Gücü: 435 W

Filtreleme

 • EPA/HEPA Filtre: Var
 • Siklon Filtre: Yok

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
0.4L
Su Haznesi Kapasitesi
Yok
Hepa Filtre
Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.