Tefal TY6933WO X-Pert 3.60 Şarjlı Dikey Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

45 Dakikaya Varan Şarj Süresi

Tefal TY6933WO X-Pert 3.60 şarjlı dikey süpürge, 45 dakikaya varan pil ömrü ile tüm evi temizlemeye yetecek gücü size sağlar. Kablo karışıklığına ve priz bağımlılığını ortadan kaldıran model, el süpürgesi modunda maksimum temizlik süresine ulaşır.

Motorlu Fırça ile Tozlar Yok Olur

TY6933WO X-Pert 3.60 süpürge modelinde hızlı ve etkili temizlik yapabilmeniz için motorlu fırça bulunur. Tek seferde tüm tozları toplayarak aynı yerden defalarca geçmenize gerek bırakmayan güçlü başlık ile kısa sürede tüm pisliklerden kurtulabilirsiniz.

Performansını Koruyan Pil

NiMH pilin yaklaşık iki katı kadar daha uzun süre evi süpürmenizi sağlayan Lityum pile sahip Tefal şarjlı dikey süpürge ile her odayı aynı zaman diliminde süpürebilirsiniz. 22 V gücü ile performansını koruyarak uzun süre ilk günkü gibi kalır.

Zeminden Tavana Her Yerde Kullanabilirsiniz

Tefal TY6933WO X-Pert 3.60 ile zeminden tavana her alanda detaylı temizlik yapabilir, örümcek ağları ve koltuk altı tozlarını rahatlıkla alabilirsiniz. 3’ü1 arada temizlik seti ile evin en zorlu alanlarında bile yüksek temizleme gücüne ulaşabilirsiniz.

Yorulmadan Temizlik Yapabilirsiniz

Sadece 2.2 kg ağırlığa sahip olan süpürge modeli ile zahmetsizce yorulmadan temizlik yapabilir, tavandaki ağları temizlerken aşırı bir efor sarf etmezsiniz.

Aydınlatma Sağlayan LED

Aydınlatmanın iyi olmadığı odalarda ya da doğal ışığın az olduğu kış günlerinde LED aydınlatması ile size geniş görüş imkanı sunar. Mobilya altları gibi karanlıkta kalan bölgelerin tam olarak temizlenip temizlenmediğini ışık sayesinde rahatça görebilirsiniz.

 Yerden Tasarruf Ettirir

Tefal TY6933WO X-Pert 3.60 duvara montaj aparatı ile beraber elinize ulaşır. Asma aparatı, ekstra bir yer bulmanıza gereksinimini ortadan kaldırır ve ürünün düşüp hasar alma riskini azaltır.

 Çok Yönlü Başlık

Her yere özel bir başlığı bulunan model ile araba içi, ev ve ofisleri detaylı olarak temizleyebilirsiniz. Motorlu fırça parke, seramik ve doğal ahşap gibi farklı zemin türlerine uyumludur. Motorlu fırça, DC motor ve siklonik teknolojinin bir araya geldiği bir temizleme harikasıdır. Dar uçlu başlık ise koltuk araları gibi alanlar için ideal performans gösterir.

 Özellikler

  • Model: TY6933WO X-Pert 3.60
  • Ürün: Şarjlı, dikey süpürge
  • Toz: 0.5 L (hazne), torbasız
  • Güç: 750 W
  • Ses: 86 dB
  • Ağırlık: 2.2 kg
  • Pil: 45 dakika (kullanım), 4 saat (yeniden dolum), 22 V, Lityum
  • Başlıklar: Küçük fırça, dar uçlu fırça, motorlu fırça (DC motor, siklonik teknoloji)
  • Özellikler: LED, 2 kademeli hız ayarı, duvara montaj

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
0.5L
Su Haznesi Kapasitesi
Yok
Hepa Filtre
Yok

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.