Viomi A9 23000 PA LED Işıklı Kablosuz Dikey Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
Ürün tükenmek üzere
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Emiş Gücüyle Maksimum Performans

Viomi 9 elektrikli süpürge 120 AW emiş gücü sağlayan, 400 W fırçasız DC motora sahiptir. Kaliteli ve güçlü motorla desteklenen yüksek emiş gücü, en ince toz zerreciklerinin bile kolaylıkla temizlenmesini sağlar. DC Motor teknolojisi emiş gücünü kuvvetlendirdiği için küçük boyutlarına rağmen, yüksek güçle çalışan büyük kasalı süpürgeler kadar etkili temizlik sunar.

DC Motor Teknolojisinin Avantajları

DC Motor teknolojisi, akım gücünü ayarlayarak elektriği mekanik enerjiye dönüştürür. Bu teknolojiye sahip olan motor, titreşimleri en az seviyeye indirerek minimum sesle çalışma özelliğine sahiptir. DC teknolojisi, sadece gerektiği kadar elektrik sarf ettiği için enerji tasarrufuna da katkı sağlar. Fırçasız DC motorlu süpürge, alternatiflerinden yüzde 84 daha verimlidir.

Beş Katlı Filtre Sistemiyle Etkili Temizlik

A9, beş katlı filtre sistemiyle kapsamlı ve etkili temizliğe yardımcı olur. Filtreleme için H12 HEPA filtre kullanır. H12, yüksek verimli hava filtresi çeşitleri arasında en iyilerinden birisidir. Havadaki solunabilir tozları, akarları, polen gibi alerjenleri yüzde 99,97 seviyesine kadar yakalayabilme yeteneğine sahiptir. Filtre, 0,1 mikron partiküllerde bile etkilidir.

Üç Farklı Temizleme Modu Seçeneği

Enerji tasarrufu, standart ve maks olmak üzere üç farklı temizleme modu sunan A9 elektrikli süpürge ile her yüzeye ve kirlilik derecesine göre temizlik kolaylaşır. Enerji tasarrufu modu çok kirli olmayan zeminlerin, standart mod az tozlu yüzeylerin, maksimum modu ise halı ve döşeme gibi toz toplayan yerlerin derinlemesine temizlenmesini sağlar.

Kablosuz ve Toz Torbasız Temizlik Konforu

Standart elektrikli süpürgelerde kısıtlı kablo uzunluğu sebebiyle kapı kenarlarına ve köşelere erişim zor olur. A9’un kablosuz çalışma özelliği temizlikte özgürce hareket etmenizi sağlar. Aynı zamanda bu özellik; tavan ve korniş gibi yüksek yerlere de erişmenizi kolaylaştırır. Bununla birlikte A9, toz torbasız şekilde çalışır. Süpürme işlemini tamamladıktan sonra toz haznesini rahatlıkla çöp kutusuna boşaltabilirsiniz.

LED Işık Sistemiyle Gelen Kolaylık

Viomi A9’un fırça bölümünde LED ışıklı aydınlatma sistemi yer alır. Bu aydınlatma sistemi çekmece içinin, koltuk ve tezgâh altının süpürülmesi sırasında kolaylık sağlar. Güçlü ışıklandırma, yüzeyde var olan tüm tozları görmenize yardımcı olur. Aynı zamanda ürünü çalıştırmak için tek tuşa dokunmanız yeterlidir.

Kesintisiz Temizlik İçin Güçlü Batarya

Viomi A9 23000 PA, 25000 mAH batarya ile düşük performansa 60 dakika kadar çalışma süresi sunar. Bu süre standart modda 33, maks modunda ise 9 dakikadır. Bu temizlik süreleri ile ortalama 200 metrekarelik bir alan tek seferde temizlenebilir. Bataryanın tam şarj olma süresi ise ortalama 3,5 saattir.

Kompakt Tasarıma Sahip Şarjlı Süpürge

Rulo fırçasıyla en ince tozları bile güçlü şekilde çeken A9, sadece 1,5 kg ağırlığındadır. Kompakt ve dikey tasarımı sayesinde temizlik sırasında fazla efor sarf etmenize gerek kalmaz. Kolay kullanılabilen süpürgeyle hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf etmeniz mümkün olur.

Teknik Özellikler

 • Marka: Viomi
 • Model: A9
 • Ürün Ağırlığı: 1,5 kg
 • Paket Ağırlığı: 5,2 kg
 • Ürün Boyutları (U X G X Y): 330 x 114 x 209 mm
 • Toz Haznesi: 0,4 lt
 • Pil: 2500 mAH
 • Emiş Gücü: 120 AW
 • Rüzgâr Basıncı: 23 Kpa
 • Filtrasyon Sistemi: 5 seviyeli filtreleme
 • Ses Düzeyi (düşük/orta/maks.): 71/75/83 dB(A)

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
VIOMI A9 23000 PA
Üretim Yeri
Çin
Toz Haznesi
VAR
Akıllı Telefon İle Kontrol
YOK
Toz Sensörü
YOK
Su Haznesi
YOK
Su Haznesi Kapasitesi
BELİRTİLMEMİŞ
Güç (w)
23000 PA
Akıllı Navigasyon
YOK
Hepa Filtre
VAR
Otomatik Şarj
YOK
Gürültü Düzeyi (db)
83 DB
Toz Torbası Hacmi
0.4 L
Kullanım Alanı
DÜZ ZEMİN+SERT ZEMİN+HALI
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
YOK
Şarj Süresi
3.5 SAAT
Wi-fi Desteği
YOK
Pil Tipi
Lİ-LON
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
XIAOMI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok