Xiaomi G9 Vacuum Cleaner Handled Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de


Güçlü Emiş Gücü

Xiaomi G9 Handled kablosuz elektrikli süpürge, 120 AW etkili fırçasız çekiş gücüyle evinizin her köşesindeki kir, toz, hayvan tüyü ve akarları etkili şekilde yok eder.


Uzun Kullanım Süresi

G9 Handled kablosuz süpürge tek şarj ile yaklaşık 160 m2 büyüklüğündeki bir alanı temizleyebilir. Tam doluyken 60 dakika çalışma süresi sunan ürünün 2500 mAh kapasiteli Li pili değiştirilebilir tasarıma sahiptir.


Etkili Akar Temizliği

Model akarları ve alerjenleri %99,9 oranında yok eder. Hassas bireyler ve çocuklar için uygun temizlik deneyimi vadeden ürün, akar fırçasıyla kumaşlar ve şiltelerde derinlemesine temizlik sağlar. Xiaomi G9 Handled, hayvan kepeği, küf sporları, toz akarı dışkısı, polen ve parçacıklı maddeler üzerinde etkilidir.


Hafif ve Konforlu Tasarım

Kablosuz süpürge hafif ve pratik yapısıyla kullanıcılardan tam not alır. Modelin hareket kabiliyetinizi sınırlamayan tasarımı kullanıcı konforunu iyileştirmek üzere geliştirilmiştir.


İşlevsel Fırça Başlıkları

Ürünün yüksek torklu zemin fırçası sert ve yumuşak yüzeylerdeki inatçı tozları bile rahatça giderir. V silindir tasarımına sahip olan fırça, düz olmayan yüzeylere de derinlemesine nüfuz eder. 2’si 1 arada fırça yumuşak yapısıyla klavye, koltuk ve diğer hassas yüzeylerin tozunu etkili şekilde emer. Uzun aralık başlığı ise ulaşılması zor köşeler için idealdir.


HEPA Filtre Teknolojisi

HEPA filtre teknolojisi, Xiaomi G9 süpürgenin çektiği tozlarla havayı ayrıştırır ve tozların yeniden havaya karışmasının önüne geçer. Özellikle alerji problemi olan kullanıcılar için önemli olan HEPA filtre, yıkanabilir yapıdadır.


Geniş Toz Kapasitesi

Modelin 0,6 lt hacmindeki geniş hacimli toz haznesi tek seferde daha fazla tozu hapsedebilir. Toz haznesi tek bir tuş ile boşaltılabilir, yerinden çıkarılabilir ve yıkanarak temizlenebilir.

Teknik Özellikler

 • Marka: Xiaomi
 • Model: G9
 • Emiş gücü: 120 AW
 • Pil kapasitesi: 2500 mAh
 • Pil teknolojisi: Li pil
 • Şarj tipi: Duvara monte edilebilir şarj istasyonu
 • Şarj süresi: 3,5 saat
 • Kullanım süresi: Eko mod: 60 dakika, Standart mod: 27 dakika, Yüksek güç modu: 8 dakika
 • Toz kapasitesi 0,6 lt
 • HEPA filtre: Var
 • Ses düzeyi: 72 dB
 • Emiş gücü ayarı: Var
 • Ağırlık: 3,8 kg 

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
0.6L
Su Haznesi Kapasitesi
Yok
Hepa Filtre
Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.