Xiaomi Mi Handheld Kablosuz El Süpürgesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mi El Süpürgesi

Taşınabilir ve kablosuz, 9-cyclone teknolojisi ile güçlü 100 AW çekiş, 5-adımlı filtreleme ile parçacıkların %99.97'sini yakalar.

9-Cyclone Tasarımı İle Uzun Süreli Çekiş

Yüksek performanslı bir elektrikli süpürgenin sırrı nedir? Mühendisler, yüksek seviye çekiş gücünün, mikro toz parçacıklarını çekerek elektrik süpürgesinin tıkanmasını sağladığı ve çekiş gücünün kullanıldıkça azaldığını keşfetmiştir. Mi El Süpürgesi, toz parçacıklarını etkili bir şekilde ayrıştıran 9-cyclone motora sahip aerodinamik bir yapı kullanır. Sonuç olarak, siz kullandıkça azalmayan, uzun süreli yüksek çekiş gücü ortaya çıkar. Cyclone tasarımı, emiş gücünün azalmasını engeller.

Mükemmel MAKS Modu 4 Kat Daha Fazla Çekiş Gücü Üretir

Ulaşılması zor yerleri temizlemenizde yardımcı olması için 4 kat daha yüksek emiş gücü ile 6 dakika kullanım imkanı sunar.

Tek Şarj İle Uzun Uzun Temizleyin

30 dakika kullanım süresi, tek bir şarj ile 160㎡ alanda derin temizlik sağlar.

İkinci Kirliliği Önler

Mikro seviyedeki tozu çekmek için yüksek performanslı bir elektrikli süpürge gerekir. Aslında, Mi El Süpürgesi'nin en etkileyici yetenekleri, göremediğiniz parçalarda gizlidir: Bir elektrikli süpürge nasıl tozun tekrar havaya karışarak ikincil kirliliğe neden olmasını engelleyebilir? Filtreleme sistemiyle parçacıkları yakalayarak! PM2.5 parçacıkları bile yakalanarak havanızı temiz tutmanıza yardımcı olur.

Çocuklar ve Hassas Bireyler İçin Uygun

Elektrikli akar fırçası. Şilteler ve kumaşlar için derinlemesine temizlik. Yatağınızı elektrik süpürgesiyle temizlemek gerçekten gerekli mi? Kesinlikle. Vücutlarımız, doğal olarak mikroskopik kırıntılar bırakır ve bu da cildinizi tahriş edebilen sinir bozucu akarlar için besin olabilir. Elektrikli akar fırçası, akarları temizlemenize yardımcı olacak özel bir motora sahiptir, bu da çarşafınızı derinlemesine temizler ve gece daha iyi uyumanıza izin verir. Diğer gizli alerjenleri de yok etmenizi sağlar.

Motor ve Elektrikli Fırça Dışında Tüm Parçalar Yıkanabilir

Yedek parçaya gerek yoktur.

Ekstra Yumuşak Fırça

Heykelcikleri, klavyeleri ve kitaplıkları temizleyin.

Özellikler

Çalışma süresi: 30dka kadar
0.5L toz haznesi
23000 Pa emiş gücü
350W güç
MAKS modu ile 4 kat emiş
72dB düşük gürültü
Kullanım alanı, Halı, ahşap, seramik
Ağırlık: 1.5kg

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
0.5L
Su Haznesi Kapasitesi
Yok
Hepa Filtre
Yok

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.