Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light Şarjlı Dikey Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kısıtlamaları Ortadan Kaldırır

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light şarjlı dikey süpürge modelinin tasarımı temizlik yaparken kablo zorunluluğunu ortadan kaldırır. Odalar arasında priz arama zorunluluğu olmadan serbestçe dolaşabilirsiniz.


Uzun Şarj Süresi ile Tüm Evi Temizleyin

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light tek şarj ile yaklaşık 45 dakika boyunca aralıksız çalışabilir. Tüm evi temizlemek için yeterli olan süre ile özgür hareket edebilirsiniz. 2500mAh kapasiteli Li-ion pili şarj etmek için sadece 5 saat yeterlidir.


Yüksek Emiş Gücü ile Beğeninizi Kazanır

Evin her köşesini detaylı olarak süpürmek ve tozdan kurtulmak için 17000 Pa emiş seviyesi size gereken gücü sağlar. Aynı yeri tekrar tekrar süpürmenize gerek kalmadığı için performansı ile vakit kazandırır.


Toz Torbasız Tasarımı

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light şarjlı süpürgede toz torbası bulunmadığından ekstra bir ürün almanıza gerek kalmaz. Kuru çekişli modelde bulunan 0.5 L toz haznesi ile ev ve küçük ofisleri rahatlıkla süpürebilirsiniz.


Sessiz ve Güçlü

Küçük bebeğiniz ve evcil hayvanınız korktuğu için gürültü seviyesi düşük bir elektrikli süpürgeye ihtiyacınız varsa Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light beklentinizi karşılar. Güçlü çekişe sahip motorunun 76 dB ses seviyesi, kulak uğuldamalarını azaltır.

El Süpürgesi Olarak Kullanılabilir

Uzatma sapı gövdeden çıkarıldığı zaman boyu kısalarak bir el süpürgesine dönüşen model, masa üstü, sandalye ve araç içini temizlemek için idealdir. İşiniz bittiğinde duvara asma aparatı sayesinde ortadan kaldırarak kalabalık yaratmasını önleyebilirsiniz.

Kaliteli ve Yıkanabilir Filtreler

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light süpürge modelinde kullanılan EPA/HEPA ve silikon filtreler kolay bir şekilde sökülerek yıkanabilir. Emiş gücünü düşüren filtre tıkanmasını önleyen kaliteli, yıkanabilir filtreler sayesinde uzun süre ilk günkü performansını korur.

Her Alana Özel Aksesuarlar

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light dikey süpürge ile beraber gelen dar aralık, toz alma ve turbo başlıkları kullanarak her alanda ince temizlik yapabilirsiniz. Koltuk araları, perdeler, farklı türde döşemeler için kullanılan aksesuarlar ile beklediğiniz hijyeni yakalarsınız.

Özellikler

  • Ürün: Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light
  • Boyutlar: 240x1132x148 mm, 1.2 kg
  • Tür: Dikey, şarjlı süpürge
  • Pil: 2500mAh, Li-ion, 5 saat (yeniden dolum), 45 dk (kullanım)
  • Ses: 79 dB
  • Emiş: 17000 Pa
  • Fitreler: EPA/HEPA, silikon (yıkanabilir)
  • Toz Kapasitesi: 0.5 L hazne
  • Özellikler: El süpürgesi olarak kullanım
  • Aksesuarlar: Duvara asma aparatı, toz alma başlığı, dar aralık ucu, turbo/türbin başlık

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
0.5L
Su Haznesi Kapasitesi
Yok
Hepa Filtre
Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.