Arnica ET14410 Pika Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

5,0
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Toz Torbasız Şeffaf Toz Haznesi

Ürünün en dikkat çekici özelliklerinden olan toz torbasız şeffaf hazne, hem toz torbasından kaynaklanan ekstra işleri ortadan kaldırır hem de şeffaf olması sayesinde hazne içerisinde biriken tozların gözle görülerek zamanında boşaltılmasının önünü açar.

Düşük Enerjili Yüksek Emiş Gücü

Yüksek emiş gücüne sahip olan bu cihaz, 750 W motor gücü ile düşük enerji tüketir. Bu sayede bulunduğu ortamı baştan aşağıya temizlerken cebinizi ve doğayı da korumuş olur.

Dikkat Çekici Tasarım

Modern çizgileri ile göze hoş gelen bir tasarıma sahip olan Arnica marka süpürge, sahip olduğu mor rengi ile de dikkat çekici bir duruşa sahiptir.

5 Metre Kablo Uzunluğu 

5 metre kablo uzunluğu ile evinizde veya işyerinizde temizlemek istediğiniz her noktaya rahatlıkla ulaşarak temizlik esnasında büyük kolaylık sağlar. Bu sayede temizlik bitene kadar defalarca priz değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Kolay Temizlik İmkânı

Toz torbasız ve şeffaf olan toz haznesi, kolay şekilde takılıp çıkarılabilir. Böylece hazne içerisindeki toz kolay şekilde boşaltılabilir. Hazneyi boşalttıktan sonra dilerseniz yıkayabilir ve tamamen kuruduktan sonra kullanabilirsiniz.

Teleskobik Emiş Borusu Tasarımı

Patentli teleskobik emiş borusuna sahip olan bu model, temizlik sırasında zeminde bulunan ve uçuşan tüm partikülleri kendine çekerek etrafa saçılmalarının önüne geçer. Böylece daha az eforla çok daha verimli temizlik yapabilirsiniz.

Farklı Zeminler için Temizlik Başlıkları

Halı, perde, koltuk, parke ve dar köşeler için farklı başlık ve tasarım alternatifleri sunan Arnica, Dar uçlu boru, perde fırçası ve koltuk temizliği başlığı ile komple bir temizlik yapmanızın önünü açar. Ayrıca aksesuar askısı ile de tüm bu aparatların düzenli bir şekilde depolanmasını sağlar.

Çek Bırak Kablo Sarma Sistemi

Temizliği bitirdikten sonra makinenizi toplamak çek bırak kablo sistemi sayesinde oldukça pratiktir. Kabloyu bir kere yavaşça kendinize doğru çektikten sonra kendi kendine makine içerisinde toplanarak depolanmaya hazır hale gelir.

Teknik Özellikler

  • Güç: 750 W
  • Kablo Boyu: 5 metre
  • Toz Torbasız: Evet
  • Erişim Alanı: 8 metre
  • Toz Haznesi Hacmi: 2.5 titre
  • Yıkanabilir Filtre: Evet
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Fonksiyonları
5,0