Fakir Freelander Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Yüksek Emiş Gücüyle Etkili Temizlik

Fakir toz torbasız süpürge, 890 W gücündeki motoruyla etkili temizlik imkânı sunar. Yüksek emiş gücüne sahip olan ürün, hem düşük emisyon yardımıyla yaşam alanınızdaki havayı temizler hem de düşük enerji sarfiyatı gerçekleştirir. Freelander BL 6050, elektronik ayarlanabilir çekiş gücü sayesinde farklı ayarlarda kullanılabilir. Süpürme işlemini daha yoğun yapmanız gereken yerlerde vakum gücünü artırarak en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.

İşlevsel Kullanımlı Şık ve Dayanıklı Tasarım

Süpürgenin toz haznesi, tek tuşla zahmetsizce boşaltılabilir.Aynı zamanda kolay şekilde temizlenir. Ayrıca otomatik kablo sarıcı özelliği, süpürgenin kullanımını oldukça kolaylaştırır. Şık tasarımıyla dikkat çeken Fakir süpürge dayanıklı materyallerden üretilir. Cihazın esnek yapıdaki süpürge hortumu, kırılma ve kopmalara karşı üstün dayanıklılık ortaya koyar ve temizlik sırasında size esneklik sağlar.

H.E.P.A. 13 Filtre ile Alerjen Sorununa Son

Freelander BL 6050 toz torbasız elektrikli süpürgede yer alan H.E.P.A. 13 filtre, alerjenleri başarıyla toz haznesine hapseder. Evinizdeki alerjen ve akarlardan korunmanız için ideal özellikteki ürün, kullanıcıların beğenisini kazanır. Ürün 2 lt toz kapasiteli haznesi ile tüm evi tek seferde, birkaç kez süpürmenizi mümkün kılar. Geniş toz haznesi, ev temizliğini önemli ölçüde pratik hâle getirir.

Farklı Yüzeylerde Üstün Performans

Ürünün paket içeriğinde farklı yüzeylerde üstün temizlik performansı yaratan aparatlar bulunur. Süpürge kenar köşe, hassas mobilya ve yer aparatları ile dört dörtlük kullanıcı deneyiminin kapısını aralar. Toz torbasız süpürgeyi, park pozisyonu özelliğinin yardımıyla evinizde rahatça muhafaza edebilirsiniz; böylelikle cihaz çok fazla yer kaplamaz.

Teknik Özellikler

 • Motor Gücü: 890 W
 • Toz Kapasitesi Haznesi: 2 lt
 • Ayarlanabilir Elektronik Vakum Gücü Ayarı: Var
 • Otomatik Kablo Sarıcı: Var
 • Park Pozisyonu Özelliği: Var
 • Cyclone Filtre: Var
 • Kaset Filtre: Var
 • H.E.P.A. 13 FİLTRE: Var
 • Kenar Köşe Aparatı: Var
 • Hassas Mobilya Aparatı: Var
 • Teleskopik Vakum Borusu: Var
 • Yer Aparatı: Var
 • Esnek Vakum Hortumu: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
2L
Hepa Filtre
Var
Pil & Güç Yönetimi
Güç (Watt)
890W

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.