Tefal GV9221 Pro Express Protect 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ultra Güçlü Buhar Teknolojisi

Hız ve verimlilik kazandıran üstün buhar gücü sayesinde tüm kıyafetlerinizi kısa süre içinde ütüleyerek hazırlayabilirsiniz. Tefal GV9221 Pro buhar kazanlı ütünün 7,6 barlık basınçlı kazanı sayesinde profesyonel hizmetlerin kalitesine erişebilirsiniz.

Şok Buharın Mükemmel Etkisi

Dakikada 550 g buhar çıkaran şok pompalama teknolojisi sayesinde en zorlu kumaşlarda oluşan kırışıklıkları bile kısa sürede açarak vakitten tasarruf edebilirsiniz.

Güvenli Ütülemeyle Endişeler Bitiyor

Tüm kumaş çeşitlerinde materyali ve boyutu ne olursa olsun %100 güvenli ütüleme yapmanızı sağlayan model, yanma ve yakma riski olmadan gönül rahatlığı ile kullanım imkanı sunar.

Bebekli Evler için İdeal

İç çamaşırlar dahil tüm kıyafet ve ev tekstili ürünlerinde bulunan mikrop ve bakterileri öldürmek için kullanabilirsiniz. Yaklaşık %99.9 oranında zararlı organizmaları ısı ve buhar gücü ile yok eden Tefal ütü, bir çeşit sterilizasyon aleti olarak da kullanılabilir.

Kireç Avcısıyla Gelen Uzun Ömür

Tefal GV9221 Pro’nun sistemine zarar verme ihtimali olan kireci bir arada topladığı özel bir haznesi bulunur. Gerektiğinde temizleme için çıkarılabilir olan bu haznenin varlığı, ütü kanallarını koruyarak ürünün uzun ömürlü olmasına katkı sağlar. Yaklaşık 10 kat daha fazla buhar performansı vererek yıllar geçse de ilk günkü verimliliğini korur.

Su Lekesi Koruma Sistemi

Tefal buhar kazanlı model sayesinde ütü yaparken damlayan su ve kireç parçacıklarına elveda deme zamanı! Damla ve sızıntıları anında buhara dönüştürerek açık renkli ve hassas kıyafetlerde su lekesi oluşmasını önler.

Auto-Clean Kaplama Taban

Standart tabanlara göre yaklaşık olarak %33 daha fazla kayganlık ve dengeli performans sağlayan Durilium AirGlide ve Auto-Clean kaplama bir arada! Hızlı, zahmetsiz ve etkili ütüleme için optimum seviyede buhar difüzyonu yapar, lekesiz sonuçları için maksimum kayganlık sunar.

Çıkarılabilir Su Deposu Avantajı

Buhar kazanlı bir model olan GV9221 Pro’nun 1,8 litrelik su haznesi, gerektiği zaman çıkarılabilir ya da yeniden takılabilir. Ütüleme sırasında ekstra takviyeye ihtiyacınız olursa kolayca dolum yapabilirsiniz.

Özellikler

 • Marka: Tefal
 • Model: GV9221 Pro
 • Ütü Tipi: Buhar kazanlı
 • Tank Kapasitesi: 1.8 litre
 • Buhar: 550 g/dk (şok), 140 g/dk (sürekli)
 • Taban: Autoclean kaplama, Durilium AirGlide
 • Güç: 2600 W
 • Özellikler: Otomatik kapanma, damla koruma, çıkarılabilir su deposu ve kireç haznesi

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Su Haznesi Kapasitesi
1800 ml
Pil & Güç Yönetimi
Güç (Watt)
2600 W
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok

Tefal GV9221 Pro Express Protect 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

Ütü yaparken karşılaşabileceğiniz tüm sorunlar Tefal GV9221 Pro Express Protect buhar kazanlı ütü ile son buluyor. Kıyafetlerinizi kısa bir süre içerisinde kırışıklıklarından arındıran bu Tefal buhar kazanlı ütü ile ütüye rutin olarak ayırdığınız zamanınızın büyük kısmı size kalıyor. Güvenli ütüleme, sterilizasyon, kireç temizleme gibi ekstra fonksiyonel özellikleri ile de hayatınızı kolaylaştırmayı ve çamaşırlarınızı kusursuz hale getirmeyi başarıyor.

Tefal GV9221 Pro Express Protect 2600 W Buhar Kazanlı Ütü Modeli ile Yepyeni Bir Deneyim

Tefal GV9221 Pro Express Protect 2600 W buhar kazanlı ütü sayesinde ütü, hayli yorucu ve uzun zaman gerektiren bir iş olmaktan çıkıyor. Buhar kazanının gösterdiği 7,6 barlık basınç performansı oldukça güçlü bir buhar elde etmenizi sağlıyor. Şok pompalama teknolojisi sayesinde dakikada 550 gram buhar çıkışı mümkün olduğu için giderilmesi zor olan kırışıklıklar bile saniyeler içinde kayboluyor. Dakikada 140 gram sürekli buhar çıkışı ise daha verimli ütü yapabilmenize olanak tanıyan bir diğer faktör olarak öne çıkıyor. Bu güçlü buhar özelliklerinin sonucu olarak Tefal Pro Express Protect buhar kazanlı ütü ile buhar tetiğine sürekli basma ihtiyacı duymayacağınız için parmaklarınızı önemli bir eziyetten kurtarabilirsiniz. Kırışıklıkları zahmetsiz bir şekilde yok ettiği için bu Tefal ütü sayesinde dağ gibi görünen kıyafetlerinizi kısa bir zaman diliminde ütüleyip kaldırabilirsiniz. Böylece belirli periyotlarla tekrarladığınız ütü işleminden arta kalan zamanı dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Tefal Pro Express Protect Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

Tefal GV9221 Pro Express Protect buhar kazanlı ütü etkileyici tasarımı ile ilk bakışta kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. Gövdesi ve buhar kazanında yer alan her bir parça özenle tasarlandığı için kaliteli bir görünüm ortaya koyuyor. Buhar kazanında yer alan şık ve gösterişli tuşlar sayesinde ütüyü kolayca açıp kapatmanız, mod ayarını rahatlıkla yapmanız mümkün oluyor. Ergonomik tutuş özelliği ile ütüyü rahatça kavramanıza olanak tanıyor ve böylece elleriniz ütü yaparken yorulmuyor. Ütü yaparken işinizi önemli oranda kolaylaştıracak bir diğer faktör de Tefal Pro Express ütünün muhteşem tabanı oluyor. Durilium AirGlide ve Auto-Clean katalitik kaplamayı bir arada barındıran bu taban, kumaşların üzerinde harika bir performansla hareket ediyor. Standart tabanlara kıyasla %33 daha kaygan olmasından dolayı kollarınızla harcamanız gereken kuvveti önemli oranda azaltıyor. Optimum düzeyde sağladığı buhar difüzyonu ile de ütü yapmayı sizin için bir hobi haline getirebiliyor. Bu özelliğinin başka bir sonucu olarak leke tutmayan bir taban olmayı da başarıyor. Tüm bu ayrıcalıkları ile Tefal GV9221 Pro Express Protect 2600 W buhar kazanlı ütü uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz bir seçenek oluyor.

Tefal GV9221 Pro Express Protect Buhar Kazanlı Ütüye Dair Diğer Detaylar

Tefal Pro Express buhar kazanlı ütü aynı zamanda dikey konumda kullanıma da olanak tanıyor. Askıdaki giysilerinizi veya perde gibi asılı hâlde duran eşyalarınızı bu güçlü ütünüzün güçlü buhar özelliğinden faydalanarak kolayca ütüleyebilir, bu ürünler için ütü masası gerekliliğini ortadan kaldırabilirsiniz.

 • Tefal Pro Express ütü giysilerin yalnızca kırışıklarını açmakla kalmıyor aynı zamanda sterilize de ediyor. Giysiler üzerinde bulunabilen mikroorganizmaları ısı ve buharın etkisiyle yok ettiği için hijyenik bir kullanım deneyimi sunuyor. Bu özelliği bilhassa iç çamaşırlarınızda kullanarak çeşitli hastalıklardan korunabilir, bebeğinize de kıyafetlerini gönül rahatlığıyla giydirebilirsiniz.
 • Zaman içerisinde oluşan ve hem ütü işleminin performansını hem de ütünün kullanım verimini azaltan kireç problemi Tefal GV9221 Pro’da sona eriyor. Oluşan kireç ileri teknoloji ile toplanarak haznede birikiyor ve belirli aralıklarla temizlenebiliyor. Bunun için Anti-calc çubuğunu yerinden çıkarmanız ve kireçleri boşaltmanız yeterli oluyor.
 • 2600 W gibi bir elektrik gücüne sahip olan ütü kısa sürede ısınarak sizi bekletmiyor. Ütü kullanıma hazır olduğunda yanıp sönen ışık duruyor ve ütüye başlayabileceğinizi size bildiriyor.
 • 1,6 metre uzunluğundaki ütü kablosu size özgür hareket imkânı sunuyor ve daha geniş bir alanda ütü yapabilmenizi mümkün kılıyor. Bu kabloyu saklayabileceğiniz bölme ise ütüyü kompakt bir hâle getirmek için ideal bir özellik gösteriyor. Hareketli kablo girişi ise ütüye dilediğiniz gibi yön vermenizi sağlıyor.
 • Güvenli ütüleme özelliği sayesinde kumaşa göre yapılan ütü ayarı Tefal Pro Express ile artık gerekmiyor. Böylece ütülenebilir kumaşlarınızda yanma riski ortadan kalkıyor.
 • Damla koruma özelliği ile sızan suları buhara çeviriyor ve giysilerinizde su lekesi oluşmasına izin vermiyor. Ütü kanallarını temiz tuttuğu için de uzun bir kullanım ömrü sunuyor.
 • 1,8 litre hacimli su haznesi ütü süresini uzun tutmayı başarıyor. Haznenin çıkarılabilir özellikte olması ise su yenileme işleminin oldukça kolay ve pratik olmasını sağlıyor. Bu noktada yosun veya kalıntı oluşmaması için haznenin içinde su bırakmamaya özen göstermeniz önem arz ediyor.
 • Otomatik kapanma özelliği ütü işlemini ekstra güvenli kılıyor. Ütüyü kıyafetleriniz üzerinde veya ütü masasında bıraksanız bile hareketsiz kaldığı belli bir sürenin sonunda otomatik olarak kapanıyor. Bu sayede kıyafetlerinizde veya ütü yüzeyinde yanıklar oluşmuyor.
 • Kilit özelliği sayesinde ütünüzü buhar kazanı ile beraber farklı bir noktaya güvenle taşıyabilirsiniz. Ya da bu özelliği çocukların ütüye erişimini kısıtlamak için de kullanabilirsiniz.
 • ​Tefal GV9221 Pro Express Protect Buhar Kazanlı Ütü Fiyatı ve Diğer Avantajlarıyla Turkcell Pasaj

  Turkcell Pasaj, sizi taleplerinize cevap verebilecek çeşitli ürünlerle buluşturuyor. Sunduğu kampanyalar ve ödeme kolaylığı gibi farklı ayrıcalıkların keyfini size yaşatıyor. Tefal GV9221 Pro Express Protect 2600 W buhar kazanlı ütü yorumları ile de karar vermenizi kolaylaştıracak fikirler edinebilmenize imkân tanıyor. Turkcell Pasaj farkıyla güvenli ve bütçe dostu bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Tefal Pro Express Ultimate GV9566 Buhar Kazanlı Ütü gibi güçlü özellikleri ile ihtiyacınızı karşılayabilecek seçenekleri inceleyebilir, yine benzer bir ürün olan Tefal Pro Express Vision GV9810 modelinin işlevlerini keşfedebilirsiniz. Turkcell Pasaj güvencesi ile satın alabileceğiniz bu ürünler sayesinde zahmetli ev işlerini kolayca tamamlayabilir, hijyenik ve güvenli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

  Daha Fazla

  Sıkça Sorulan Sorular

  Tefal Pro Express Protect buhar kazanlı ütü bakım gerektirir mi?

  Tefal buhar kazanlı ütü tabanı kireç oluşumu ve lekelenmeye karşı dayanıklı olsa da belirli aralıklarla temizlenmesi sağlıklı olabilir. Bunun için nemli bir bez veya yumuşak sünger kullanmanız ve tabanı ılıkken silmeniz yeterlidir. Herhangi bir kimyasal kullanmanız durumunda ütünün tabanındaki kaplama ve diğer yüzeyler aşınabileceği için ütü zarar görür, bu nedenle kimyasal kullanmamaya özen göstermelisiniz.

  Tefal Pro Express buhar kazanlı ütü kireç temizleme ne sıklıkla yapılmalı?

  Kireç birikimi meydana geldiğinde ütünün anti-calc ışığı yanarak uyarı vereceği için bu uyarı sonrasında temizlemeniz yeterlidir. Ancak ütü sıklığınıza bağlı olarak belirli aralıklarla kireç temizliği de yapabilirsiniz.

  Tefal buhar kazanlı ütüde nasıl su kullanılmalı?

  Parfüm içeren veya özel içerikli suların kullanımı ütü için uygun değildir. Musluk suyu kullanabilirsiniz. Fakat musluk suyunun kireç oranı yüksekse saf su ile karıştırıp kullanarak kireç oluşumunu azaltabilirsiniz.

  Daha Fazla