Tefal SV9201 E0 Express Protect 2800 W Buhar Kazanlı Ütü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Ultra Güçlü ve Güvenli

Kadife, ipek, saten ve pamuklu gibi birçok farklı kumaş çeşidinde %100 güvenle kullanabileceğiniz Tefal SV9201 buhar kazanlı ütü sayesinde çamaşır günlerine ayırdığınız vakit azalır. Aynı zamanda güçlü 7,5 bar pompa basıncı sayesinde maksimum verimlilik ve hız elde edersiniz.

Yüksek Buhar Gücü

Tefal buhar kazanlı ürünün güçlü buharı sayesinde, evden çıkmadan hemen önce kıyafetleri alelacele ütülemek gerekse dahi en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Sürekli Buhar Modu

Zorlu kırışıklarla baş etmek için sürekli olarak buhar pompalamanız gerekiyorsa otomatik mod sizin için hayat kurtarıcı olur. Her seferinde pompa hareketi yapmanıza gerek kalmadan dakikada 130 g buhar çıkışı sağlayan özel sisteme sahiptir.

Şok Buhar Modu

Dakikada 530 g buhar gibi yüksek bir seviyeye ulaşan kazanlı Tefal ütü sayesinde tüm kumaşları sorunsuz şekilde ütüleyebilir, gömlek yaka ve manşetlerini sabitlemek için kullanabilirsiniz. Üstelik sessiz pompa teknolojisi ile can sıkıcı gürültülere maruz kalmanız gerekmez.

Yanma ve Yakma Korkunuz Olmasın!

Kullanım sırasında birçok farklı otomatik ayardan dilediğinizi seçebilir ya da kendiniz özel bir ayar belirleyebilirsiniz. Her türlü kumaşa uyum sağlayan sıcaklık derecesi ve buhar gücü ile kendinizi ya da kıyafetlerinizi yakma endişesine son verir.

Bakterileri Öldürür

Çocuklu ve bebekli evlerin vazgeçilmezi olan sterilizasyon yapmanın kıyafetler için kullanılan yöntemlerinden biri ısı ve buhardır. Güçlü buhar ve sıcak tabanı sayesinde Tefal SV9201 E0 modeli ile hijyen sağlanır. Yalnızca kıyafetlerde değil, iç çamaşırlarda da kullanarak %99.9 oranında bakteri ve mikroplara veda edebilirsiniz.

Kolay Kayan Özel Taban

Tefal buhar kazanlı ütünün tabanında kullanılan Durilium AirGlide teknolojisi ve Auto-Clean kaplama sayesinde kıyafetleri düzleştirmek çok daha kolay olur. Ultra kayganlık sağlayan teknoloji aynı zamanda ısı ve buharı dengeli şekilde dağıtır.

Dikey Ütüleme Fonksiyonu

Aceleyle evden çıkarken kıyafetinizin kırışık olduğunu mu fark ettiniz? Hızla Tefal SV9201E0 buhar kazanlı ütüyü fişe takarak, dikey formda son düzeltmeleri yapabilirsiniz. 30 saniye gibi kısa bir sürede ısındığı için geç kalmayı önler ve kıyafetleri ütülemek sorun olmaktan çıkar.

Özellikler

  • Marka: Tefal
  • Model: SV9201 E0
  • Ütü Tipi:  Buhar kazanlı
  • Buhar: 530 gr/dk (şok), 130 gr/dk (sürekli), 7,5 bar (basınç)
  • Tank Kapasitesi: 1.8 litre
  • Güç: 2800 W
  • Taban: Durilium Airglide, Autoclean
  • Özellikler: Otomatik kapanma, kireç toplama haznesi, otomatik buhar

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Su Haznesi Kapasitesi
1800 ml
Pil & Güç Yönetimi
Güç (Watt)
2800 W
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok