Philips GC5037/80 Azur Elite Optimaltemp Teknolojili Buharlı Ütü

5,0
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

OptimalTEMP Teknolojisi: Sıfır Yanık Riski, Ayar Yok

OptimalTEMP teknolojisi sayesinde bu ütünün hiçbir ütülenebilir kumaşta yanığa neden olmayacağını garanti ediyoruz. Kottan ipeğe, ketenden kaşmire kadar her kumaşı istediğiniz sırayla, sıcaklık ayarını beklemeksizin veya kıyafetleri sıralamaksızın güvenli biçimde ütüleyebilirsiniz. Ütülemenizi daha kolay ve hızlı hale getiren OptimalTEMP teknolojili Philips buharlı ütüler, bağımsız kumaş uzmanları tarafından test edilmiştir.

Kullanışlı Buhar Modları: DynamiQ, MAX, IONIC ve OFF

Birden fazla buhar modu arasından seçim yapın. DynamiQ modu, ihtiyaç duyduğunuzda otomatik olarak mükemmel miktarda buhar sunar; Max modu, güçlü sürekli buharla inatçı kırışıklıkları giderir; IONIC buhar modu, daha hijyenik ütüleme için güçlü buhar çıkışı sağlar; OFF buhar modu ise buharı kapatmanıza olanak tanır.

DynamIQ Modu, Mükemmel Sonuçlar İçin Akıllı Buhar Çıkışı

Buharlı ütülerde kullanılan en gelişmiş hareket sensörü olan DynamiQ sensör, ütünüzün nasıl hareket ettiğini ve ne zaman hareketsiz durduğunu tam olarak bilir. DynamiQ buhar modu, daha hızlı ütüleme sonuçları almanız için ütüleme sırasında ihtiyaç duyduğunuzda otomatik olarak mükemmel miktarda buhar verir. Üstün rahatlık ve zahmetsiz ütüleme için ütünüz hareket ettiğinde buhar otomatik olarak başlar ve hareket etmediğinizde durur.

İyonik Buhar Modu, Hijyenik Ütüleme İçin Derin İyonize Buhar

İyonik Buhar modu, kumaşlarınızın özel ihtiyaçlarına yönelik daha hijyenik ütüleme için derin ve güçlü iyonik buhar çıkışı sunar.

3000 W İle Hızlı Isınma ve Güçlü Performans

Hızlı ütüleme için hızlı ısınma süresi ve güçlü performans sunar

Üstün Kayma ve Dayanıklılık Sunan SteamGlide Advanced Taban

Üstün SteamGlide Plus tabanımız, her kumaş üzerinde rahatça kayma performansı sunar. Paslanmaz çelik taban, sıradan bir alüminyum tabana göre iki kat daha serttir. Gelişmiş titanyum katmana sahip patentli 6 katmanlı kaplamamız, en hızlı sonuçlar için her kumaş üzerinde zahmetsiz biçimde kayar.

Turbo Buhar Pompası Sayesinde Kumaşa %50'ye Kadar Daha Fazla Buhar Nüfuz Eder

%50'ye kadar daha fazla güçlü ve sürekli buhar sunan dahili Turbo Buhar pompası sayesinde kırışıklıklar çok daha hızlı kaybolur.

Kırışıklıkların Daha Hızlı Giderilmesi Için 70 G/Dk'ya Kadar Buhar Çıkışı

Güçlü ve sürekli buhar çıkışı sayesinde, kırışıklıkların daha hızlı giderilmesi için kumaşa %50'ye kadar daha fazla buhar nüfuz eder.

Özellikler

Hızlı kırışıklık giderme
Sürekli buhar: 70 g/dk
Güç: 3000 W
Şok buhar: 260 g
Dikey buhar: Evet
İyonize derin buhar: Evet
Kullanım kolaylığı
Taban adı: SteamGlide Advanced
Su haznesi kapasitesi: 350 ml
Ekstra sağlam arka kısım yuvası: Evet
Güç kablosu uzunluğu: 2.5 m
Damlama önleyici: Evet
Ekstra geniş doldurma deliği: Evet
Otomatik kapanma: Evet
Kireç yönetimi
Kireç önleme ve temizleme: Hızlı Kireç Çözme
Boyut ve ağırlık
Ürün boyutları (GxYxU): 33,3 x 17,5 x 13,5 cm
Garanti
2 yıl uluslararası garanti: Evet

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GC5037/80 UTU
Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PHILIPS
5,0
7 kere puanlandı
Toplam 7 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla

Akıllı Philips GC5037/80 Optimaltemp Teknolojisiyle Mükemmel Çözüm

Philips GC5037/80 Azur Elite buharlı ütüye bambaşka bir boyut kazandırır. Ütü yaparken yaşanan tüm problemler her detayına kadar hesaplanarak Philips’in akıllı teknolojileriyle çözülmüştür. Hızlı ve sorunsuz çözümler arıyorsanız Philips Azur Elite GC5037/80 evinizin akıllı düzleştiricisi olabilir. Bağımsız kumaş uzmanları tarafından test edilen Optimaltemp teknolojisi sayesinde ütülenebilir tüm kumaşlarda sıfır yanık riskini garanti eder. Akıllı buharlama ayarlarının tamamı da Optimaltemp özelliğinde olmasıyla tüm kumaşlar sorunsuz şekilde düzleştirilir. Kumaşları gruplandırmaya gerek duymadan ve sıcaklık ayarını değiştirmeden hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca bu yenilik sayesinde GC5037/80 Philips sıcak haldeyken her defasında platforma yerleştirmenize de gerek olmayacağı için bileğiniz daha az yorulur. Philips GC5037/80 Azur Elite Optimaltemp teknolojili buharlı ütü Turkcell Pasaj ayrıcalıklarıyla sipariş verilebilir.

Philips GC5037/80 DynamiQ Sensörüyle Otomatik Buhar

Philips Azur Elite GC5037/80 Optimaltemp 3000 W buharlı ütü, akıllı otomatik buhar teknolojisine sahiptir. Gelişmiş DynamiQ hareket sensörüyle cihazın durumunu algılayarak otomatik buhar vermesini sağlar. Ütüleme sırasında durduğunu ve hareket ettiğini bilen GC5037/80 Azur hareket esnasında optimum miktarda otomatik buhar verir, durunca buhar çıkışı sona erer. Bu sayede kırışıklıklar daha hızlı biçimde düzelirken enerji tasarrufunu da maksimuma çıkarır. Philips GC5037/80 üstün buharlama özellikleri DynamiQ modu ile sınırlı kalmaz ve üç ayrı kullanışlı buhar modu daha yer alır. Max modu keten, kot gibi kumaşlardaki zorlu kırışıklıklara özel kesintisiz güçlü buhar sunar. İonic modu ise çamaşır, çarşaf gibi daha hijyenik kumaşlar için güçlü ve derinlemesine işleyen buhar verir. Turbo buhar pompası ise kumaşlara doğrudan nüfuz ederek buhar performansını % 50 daha artırır. Şok buharda 260 gr, sürekli buhar konumundayken ise 70 gr/dk buhar üfler.

Philips GC5037/80 SteamGlide Tabanıyla Daha Güçlü ve Kaymaz

Philips Azur Elite GC5037/80 Steam Glide Advanced taban yapısıyla her kumaş üzerinde rahat hareket eder. Üstün kayma özelliği paslanmaz çelikten üretilmiş olması sayesinde de dayanıklılık sunar. SteamGlide paslanmaz çelik taban alüminyum olanlara kıyasla iki kat daha sağlamdır ve dış yüzeyi gelişmiş 6 katmanlı titanyum ile kaplanmıştır. Bu sayede Philips GC5037/80 kusursuz kayma performansıyla fark yaratır. Philips GC5037/80 Azur Elite Optimaltemp teknolojili buharlı ütü, 3000 W gücüyle oldukça güçlü performans sunarak kısa sürede ısınır. Yüksek ısıya çıkabilmesine nazaran gelişmiş otomatik kapanma özelliği güvenli kullanım sağlar. Philips GC5037/80 tabanı üzerinde hareketsiz bırakıldığında 30 sn, arka yüzeyinde iken ise 8 dk sonra otomatik kapanır. Turkcell Pasaj üzerinden farklı Philips teknolojilerini sunan Philips buharlı ütü alternatifleri de değerlendirilebilir.

Philips GC5037/80 Azur Elite Optimaltemp Teknolojili Buharlı Ütü Özellikleri

Philips GC5037/80 buhar performansı hızlı kireç çözme özelliği ile uzun süre sürdürülebilir. Üstün buhar teknolojisi kirecin parçalanmasını kolaylaştırarak otomatik olarak toplar. Bu şekilde atık haznesinde 5 kat daha fazla kireç oluşumu gerçekleşir. Hızlı kireç temizleme haznesi 15 sn gibi kısa bir sürede çıkarılıp suyla her gün durulanmasına imkan tanır. Buhar performansının devamlılığı için gerekli olan bu işlem Calc Clean ışık hatırlatıcı sayesinde hazne dolduğunda bildirilir. Yaklaşık 1-3 aylık kullanım sonrası gösterge ışığı yanmaya başlar. Ancak bulunulan bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Işık yanıp sönmeye başladığında Philips GC5037/80 Azur Elite ısınmamaya başlar ve kireç haznesini boşaltmak gerekir. Musluk suyunun sert olduğu bölgelerde hızlı kireç çözme fonksiyonu Calc Clean ışığı yanmadan da tekrarlanabilir. Diğer Philips GC5037/80 Azur Elite Optimaltemp teknolojili buharlı ütü özellikleri şu şekildedir:

  • Philips GC5037/80 buharlı ütü 3000W siyah renktedir,
  • Boyutları 33.3×17.5×13.5 cm,
  • Güç kablosu uzunluğu 2.5 m,
  • Ağırlığı 2.31 kg.
  • Su haznesi kapasitesi 350 ml,

Philips GC5037/80 Azur Elite Optimaltemp Teknolojili Buharlı Ütü Yorumları

Philips Azur serisinin en son üretimi olan Philips GC5037/80 en yüksek performansa sahip modeli olduğu söylenebilir. Philips GC5037/80 Azur Elite Optimaltemp teknolojili buharlı ütü kullananlar tarafından yapılan değerlendirmelerde memnuniyetin ön planda olduğu görülebilir. Akıllı kumaş teknolojisi ile otomatik sıcaklık ayarının yeterli olduğu ve buhar kazanlı ütü performansına yakın özellikler sergilediği ifade edilir. Kumaşın üstünde unutulsa bile sıfır yanma riskinin olması da öne çıkarılan yorumlar arasındadır. Benzer ütülere göre biraz ağır bulunması dezavantaj olarak belirtilebilir. Modeller arasında kararsız kalıyorsanız GC5037/80 yorumlar bölümünün fikir edinmenize faydası olabilir. Diğer Philips buharlı ütü çeşitlerini inceleyebilir, yakın özelliklerdeki Philips GC4564/20 Azur ile kıyaslayabilirsiniz. Karşılaştırma modunu aktifleştirerek ilgilendiğiniz üç model arasındaki özellikleri karşılaştırbilirsiniz.

Philips GC5037/80 Azur Elite Optimaltemp Teknolojili Ütü Fiyatları

Turkcell Pasaj güvencesiyle Philips GC5037/80 sahibi olmak avantajlıdır. Üstün Philips GC5037/80 Azur Elite Optimaltemp teknolojili buharlı ütü özellikleri ile kullanıcı dostu performans sergiler. Akıllı ütü sınıfında olmasından dolayı ütüleme sırasında oluşan tüm problemleri profesyonelce çözer. Philips GC5037/80 fiyat bandının ortalamanın üstünde olması kullanılan teknolojiler ve kaliteli üretim malzemelerinden kaynaklanır. Buna karşın Turkcell Pasaj fırsatlarıyla bütçenizi yormadan Philips GC5037/80 Azur Elite Optimaltemp teknolojili buharlı ütü alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. İndirim dönemlerinde Philips GC5037/80 en ucuz fiyatı sunan satıcılar arasında da değerlendirme yapılabilir. Kredi kartı ile ödemede bankaya özel peşin fiyatına taksit avantajı, Turkcell Pasaj özel teklifleri ve Turkcell abonelerine özel ekstra taksit imkanıyla birlikte güvenli alışveriş yapılabilir. Daha uygun fiyatlı alternatifler için Philips Azur GC4544/80 modeliyle de karşılaştırılabilir.

Philips GC5037/80 Turkcell Pasaj’da

Türkiye’nin ilk elektronik pazaryeri platformu olarak hizmet veren Turkcell Pasaj tüketicilere güvenli ve kolay çözümler sunmayı hedefler. Philips GC5037/80 gibi tamamen orijinal yerli ve yabancı markaların elektronik ürünleri yapay zeka altyapısı sayesinde size özel kişiselleştirilmiş tekliflerle ulaşır. Ayrıca satışa sunulan tüm ürünler, ithalatçı firma tarafından 2 yıl süreyle resmi distribütör garantisi altındadır. Onarım, garanti gibi işlemlerinizi satın almış olduğunuz firma üzerinden rahatlıkla yürütebilirsiniz. Kredi veya banka kartı ile alışverişin mümkün olduğu platformda herkese uygun indirim seçenekleri ve Turkcell abonelerine özel ek taksit ayrıcalığı bulunur. Ücretsiz iptal ve iade kolaylığıyla da güvenlidir. Hızlı ve kolay teslimat ilkesiyle hareket eden Turkcell Pasaj alışveriş yaptığınız yere göre gün içerisinde veya 24 saat içerisinde kargolama avantajıyla satın aldığınız her ürünü size güvenle ulaştırır. Turkcell Pasaj üzerinden alışveriş yapmak için yalnızca üye olmanız yeterlidir.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Philips Azur Elite GC5037/80 Kireç Temizleme Nasıl Yapılır?

Philips Azur Elite GC5037/80’i fişten çekip, soğuduğundan emin olduktan sonra lavabo üzerinde dikey konumda tutun. Sarı renkteki hızlı kireç çözme haznesinin kolunu yukarı doğru çevirerek çıkarın. Ardından suyla yıkayın. Cihaz içerisindeki parçacıkların da düşmesi için nazikçe sallayın. Kireç haznesini yeniden yerine takın.

Philips GC5037/80 Kaç kg?

Philips GC5037/80 Azur Elite 2.31 kg’dır.

Philips GC5037/80 Tabanı Nasıl Temizlenir?

Philips GC5037/80 fişten çekilip soğuduktan sonra suyu boşaltılmalıdır. Tabandaki tortular nemli bir bez ile aşındırmayan temizlik malzemesiyle silinmelidir. Yapısının bozulmaması için kesinlikle metal malzemelerle temas etmemelidir. Temizlerken sert bezler ve kimyasal maddeler kullanılmamalıdır.

Daha Fazla