Tefal Access Steam DR8085 1500 W Kırışık Giderici Ütü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ütü Masası Kullanmaya Son

Özel tasarımı sayesinde ütü masası kullanım zorunluluğunu ortadan kaldırır. Dikey ütülemesi ile birlikte yıkanmış ve kırışmış halde bulunan giyişlerinizi askıda ya da bulundukları yerde hızlıca ütüleyebilirsiniz. Aynı zamanda kullanıma bağlı olarak da kırışına giysilerinizi pratik şekilde kötü görünümlerinden kurtarır.Her Çeşit Kumaş İçin İdeal

Farklı kumaş türleri için tasarlanmış yapısı sayesinde en narin elbiselerinizden en sert kumaşa sahip kıyafetlerinize kadar harika bir ütüleme deneyimi yaşarsınız. Kıyafetlerinizin dokusunu koruyarak olası zararların önüne geçerek, hem zahmetsiz ütüleme hem de kıyafetlerinizin ömrünü uzatmasını sağlıyor.

Buhar Kazanına Son

Su haznesini üzerinde taşıması ile buhar kazanını ütüleme esnasında yanınızda taşımanın önüne geçer. Böylece ev ortamında eşsiz bir hareket imkânı sunduğu gibi 200 ml geniş hacmi sayesinde de rahatça istediğiniz kıyafetleri hazır hale getiriyor.

Özellikler

  • 1500 W Güç
  • 200 ML Su tank Kapasitesi
  • 3 M Güç Kablo Uzunluğu
  • 24 gr/dk Sürekli Buhar

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Su Haznesi Kapasitesi
200 ml
Pil & Güç Yönetimi
Güç (Watt)
1500 W

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.