Tefal FV1840 Maestro Plus 2300 W Buharlı Ütü

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Tefal FV1840 Maestro Plus 2300 W Buharlı Ütü

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Easy Glide Teknolojisi ile Mükemmel Kayganlık

İster kıyafet ister nevresim takımlarını ütüleyin, size kolaylık sağlayacak olan özellikler buhar gücü ve kaygan tabandır. Bunun için Tefal FV1840 Maestro Plus buharlı ütü modelinde kullanılan özel geliştirilmiş seramik tabaka sayesinde maksimum kayganlığı yakalarsınız.

Optimum Kolay Kullanım

Zaman kazandıran ve tüm günü ütü yaparak geçirmenizi engelleyen 2300 W gücündeki model, optimum pratiklik için tasarlanır. Maksimum verimli ütüleme için güçlü buharı, optimum kolaylık sağlar.

Hızlı ve Güçlü

Standart olarak dakikada 35 g buhar çıkaran model, en inatçı kırışıklıkları açmak için şok etkisine sahiptir. Şok buhar püskürtme ile zorlu anlarda seviyeyi 120 g değerine çıkarabilirsiniz.

Ergonomik Buhar Tetikleme Tuşu

Ütü yaparken tam da parmağınızın ucunda olan buhar tetik tuşu ile mekanizmayı harekete geçirebilir, aralıklı basımla yüksek performans sağlayabilirsiniz.

Leke Önleyici Sistem

Tefal FV1840 buharlı ütü, siz işinizi yaparken oluşan su sızıntıları ve damlama olasılığına karşı önlem alır. Kumaş üzerinde leke bırakma ihtimali bulunan suları anında düşük ısıda bile buhara dönüştürerek koruma sağlar.

Su Deposunu Doldurmak Çok Kolay!

Kapaklı su deposu bulunan Tefal FV1840 Maestro Plus, ütü yaparken size zaman kazandıran, dışarıdan görülebilir, 270 ml hazneye sahiptir. Suyun azalmasını çabasız şekilde görebilir, anında bir kaptan takviye yaparak işinize devam edebilirsiniz.

Şık ve Modern Çizgiler

Diğer ev eşyaları ile uyum sağlayan modern ve şık görünüşe sahip model, kompakt yapısı ile soğuduğunda herhangi bir dolap ya da rafta kolaylıkla saklanabilir.

Kumaşa Özel Mod Seçimi

Döndürülerek ayarlama yapılan sentetik, pamuklu ve ipek gibi farklı kumaşlara özel programlar arasından ihtiyacınıza uygun olanı anında belirleyebilirsiniz.

Özellikler

  • Marka: Tefal
  • Model: FV1840 Maestro Plus
  • Ütü Tipi: Buharlı
  • Hazne Kapasitesi: 270 ml
  • Buhar: 120 g (şok), 35 (sürekli)
  • Taban: Easy Glide seramik
  • Güç: 2300 W
  • Özellikler: Otomatik kapanma, damlama koruma, görünür su seviyesi

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
FV1840 2300 W BUHARLI ÜTÜ
Üretim Yeri
Mısır
Otomatik Kapanma
YOK
Marka
TEFAL
Dikey Ütüleme
YOK
Şok Buhar Çıkışı
120 G
Güç (w)
2300 WATT
Su Haznesi Kapasitesi
250 ML
Tip
BUHARLI ÜTÜ
Sürekli Buhar Çıkışı
35 G/DK
Taban Türü
SERAMİK
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
TDA
Marka
TEFAL
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok