Tefal FV1840 Maestro Plus 2300 W Buharlı Ütü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Easy Glide Teknolojisi ile Mükemmel Kayganlık

İster kıyafet ister nevresim takımlarını ütüleyin, size kolaylık sağlayacak olan özellikler buhar gücü ve kaygan tabandır. Bunun için Tefal FV1840 Maestro Plus buharlı ütü modelinde kullanılan özel geliştirilmiş seramik tabaka sayesinde maksimum kayganlığı yakalarsınız.

Optimum Kolay Kullanım

Zaman kazandıran ve tüm günü ütü yaparak geçirmenizi engelleyen 2300 W gücündeki model, optimum pratiklik için tasarlanır. Maksimum verimli ütüleme için güçlü buharı, optimum kolaylık sağlar.

Hızlı ve Güçlü

Standart olarak dakikada 35 g buhar çıkaran model, en inatçı kırışıklıkları açmak için şok etkisine sahiptir. Şok buhar püskürtme ile zorlu anlarda seviyeyi 120 g değerine çıkarabilirsiniz.

Ergonomik Buhar Tetikleme Tuşu

Ütü yaparken tam da parmağınızın ucunda olan buhar tetik tuşu ile mekanizmayı harekete geçirebilir, aralıklı basımla yüksek performans sağlayabilirsiniz.

Leke Önleyici Sistem

Tefal FV1840 buharlı ütü, siz işinizi yaparken oluşan su sızıntıları ve damlama olasılığına karşı önlem alır. Kumaş üzerinde leke bırakma ihtimali bulunan suları anında düşük ısıda bile buhara dönüştürerek koruma sağlar.

Su Deposunu Doldurmak Çok Kolay!

Kapaklı su deposu bulunan Tefal FV1840 Maestro Plus, ütü yaparken size zaman kazandıran, dışarıdan görülebilir, 270 ml hazneye sahiptir. Suyun azalmasını çabasız şekilde görebilir, anında bir kaptan takviye yaparak işinize devam edebilirsiniz.

Şık ve Modern Çizgiler

Diğer ev eşyaları ile uyum sağlayan modern ve şık görünüşe sahip model, kompakt yapısı ile soğuduğunda herhangi bir dolap ya da rafta kolaylıkla saklanabilir.

Kumaşa Özel Mod Seçimi

Döndürülerek ayarlama yapılan sentetik, pamuklu ve ipek gibi farklı kumaşlara özel programlar arasından ihtiyacınıza uygun olanı anında belirleyebilirsiniz.

Özellikler

  • Marka: Tefal
  • Model: FV1840 Maestro Plus
  • Ütü Tipi: Buharlı
  • Hazne Kapasitesi: 270 ml
  • Buhar: 120 g (şok), 35 (sürekli)
  • Taban: Easy Glide seramik
  • Güç: 2300 W
  • Özellikler: Otomatik kapanma, damlama koruma, görünür su seviyesi

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Su Haznesi Kapasitesi
270 ml
Pil & Güç Yönetimi
Güç (Watt)
2300 W

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.