Tefal FV1842 Maestro Plus 2500 W Buharlı Ütü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Hızlı ve Kolay Ütüleme

Tefal FV1842 Maestro Plus, bir ütüden günlük kullanımda beklediğiniz her şeyi sunar. Hızlı ve kolay ütüleme sağlayan pratik yapısı sayesinde kısa sürede dağ gibi çamaşırı dolaba yerleştirmeye hazır hale getirebilirsiniz.

Sürekli ve Şok Buharlama Modları

En zorlu kırışıklıkları bile kısa sürede açan güçlü buhar performansına sahip model, sürekli modda dakikada 40 g buhar çıkışı yapar. Zorlu kumaşlar için şok buharlama teknolojisini kullanarak dakikada 130 g seviyesine ulaşabilirsiniz.

Ekstra Büyük Seramik Taban Plakası

Yapışmayı engelleyen ve ütünün kumaş üzerinde kolay kaymasını sağlayan Easy Glide seramik tabaka ekstra büyüktür. Tefal FV1842 modeli sayesinde etkili sonuçlara oldukça kısa vadede ulaşarak, zamandan tasarruf edersiniz.

Ergonomik ve Pratik Kullanım

Elinize tam oturan ve ütü üzerindeki hakimiyeti artıran ergonomik tasarım sayesinde işlerinizi yorulmadan halledebilirsiniz. Elinizin altında bulunan kolay ulaşılabilir tetik mekanizması ise şok buharı istediğiniz an aktif etmenizi sağlar.

Lekesiz Çamaşırlar için Koruma

Açık renkli kıyafetlerin üzerinde leke kalmasını önleyen, su damlacıklarının ve sızıntının anında buhar olmasını sağlayan sisteme sahiptir. Düşük sıcaklıkta kullanıyor olsanız dahi suyu buharlaştırarak kıyafetlerinizi korur.

Görünür Su Haznesi

Dışarıdan içinin görünmesini sağlayan şeffaf kaplamalı 270 ml su haznesi ile ara vermeden onlarca çamaşıra ütü yapabilirsiniz. Suyun azaldığını göz ucu ile kontrol edebilir, gerekli durumlarda hızla yeniden doldurup, işinizi aralıksız tamamlayabilirsiniz.

Akıllı Sistem, Otomatik Kapanma

Tefal Maestro Plus ütü onu tek başına bıraktığınız zaman bunu algılar ve otomatik olarak kendini kapatır. Topukta 8 dakika boyunca kullanılmayan ürün, güç akışını akıllı sistemiyle keser ve olası riskleri engelleyerek güvenlik sağlar. Tabana değen bir nesne bulunduğu zaman otomatik kapanma süresi yanmayı önlemek için 30 saniyedir.

Şık Tasarımıyla Büyüler

Tefal FV1842 Maestro Plus ütü modeli fonksiyonel özellikleri ile size kolaylık sağlarken, şık ve modern görünümüyle beğeninizi kazanır.

Özellikler

  • Marka: Tefal
  • Model: FV1842 Maestro Plus
  • Ütü Tipi: Buharlı
  • Hazne Kapasitesi: 270 ml
  • Buhar: 130 g (şok), 40 (sürekli)
  • Taban: Easy Glide Seramik
  • Güç: 2500 W
  • Özellikler: Otomatik kapanma, görünür su seviyesi, damlama koruma

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Su Haznesi Kapasitesi
270 ml
Pil & Güç Yönetimi
Güç (Watt)
2500 W

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.