Tefal FV1842 Maestro Plus 2500 W Buharlı Ütü

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Tefal FV1842 Maestro Plus 2500 W Buharlı Ütü

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Hızlı ve Kolay Ütüleme

Tefal FV1842 Maestro Plus, bir ütüden günlük kullanımda beklediğiniz her şeyi sunar. Hızlı ve kolay ütüleme sağlayan pratik yapısı sayesinde kısa sürede dağ gibi çamaşırı dolaba yerleştirmeye hazır hale getirebilirsiniz.

Sürekli ve Şok Buharlama Modları

En zorlu kırışıklıkları bile kısa sürede açan güçlü buhar performansına sahip model, sürekli modda dakikada 40 g buhar çıkışı yapar. Zorlu kumaşlar için şok buharlama teknolojisini kullanarak dakikada 130 g seviyesine ulaşabilirsiniz.

Ekstra Büyük Seramik Taban Plakası

Yapışmayı engelleyen ve ütünün kumaş üzerinde kolay kaymasını sağlayan Easy Glide seramik tabaka ekstra büyüktür. Tefal FV1842 modeli sayesinde etkili sonuçlara oldukça kısa vadede ulaşarak, zamandan tasarruf edersiniz.

Ergonomik ve Pratik Kullanım

Elinize tam oturan ve ütü üzerindeki hakimiyeti artıran ergonomik tasarım sayesinde işlerinizi yorulmadan halledebilirsiniz. Elinizin altında bulunan kolay ulaşılabilir tetik mekanizması ise şok buharı istediğiniz an aktif etmenizi sağlar.

Lekesiz Çamaşırlar için Koruma

Açık renkli kıyafetlerin üzerinde leke kalmasını önleyen, su damlacıklarının ve sızıntının anında buhar olmasını sağlayan sisteme sahiptir. Düşük sıcaklıkta kullanıyor olsanız dahi suyu buharlaştırarak kıyafetlerinizi korur.

Görünür Su Haznesi

Dışarıdan içinin görünmesini sağlayan şeffaf kaplamalı 270 ml su haznesi ile ara vermeden onlarca çamaşıra ütü yapabilirsiniz. Suyun azaldığını göz ucu ile kontrol edebilir, gerekli durumlarda hızla yeniden doldurup, işinizi aralıksız tamamlayabilirsiniz.

Akıllı Sistem, Otomatik Kapanma

Tefal Maestro Plus ütü onu tek başına bıraktığınız zaman bunu algılar ve otomatik olarak kendini kapatır. Topukta 8 dakika boyunca kullanılmayan ürün, güç akışını akıllı sistemiyle keser ve olası riskleri engelleyerek güvenlik sağlar. Tabana değen bir nesne bulunduğu zaman otomatik kapanma süresi yanmayı önlemek için 30 saniyedir.

Şık Tasarımıyla Büyüler

Tefal FV1842 Maestro Plus ütü modeli fonksiyonel özellikleri ile size kolaylık sağlarken, şık ve modern görünümüyle beğeninizi kazanır.

Özellikler

  • Marka: Tefal
  • Model: FV1842 Maestro Plus
  • Ütü Tipi: Buharlı
  • Hazne Kapasitesi: 270 ml
  • Buhar: 130 g (şok), 40 (sürekli)
  • Taban: Easy Glide Seramik
  • Güç: 2500 W
  • Özellikler: Otomatik kapanma, görünür su seviyesi, damlama koruma

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
FV1842 2500 W BUHARLI ÜTÜ
Üretim Yeri
Fransa
Otomatik Kapanma
VAR
Marka
TEFAL
Dikey Ütüleme
VAR
Şok Buhar Çıkışı
130 G
Güç (w)
2500 WATT
Su Haznesi Kapasitesi
270 ML
Tip
BUHARLI ÜTÜ
Sürekli Buhar Çıkışı
40 G/DK
Taban Türü
SERAMİK
Renk
KOYU MAVİ
Sub Kategori
TDA
Marka
TEFAL
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok