Tefal FV5695 Turbo Pro Anti-Calc 3000 W Buharlı Ütü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kireç Hazneli Tasarım

Tefal FV5695 Turbo Pro ütü içinde bulunan özel kireç haznesi sayesinde biriken partikülleri bir araya toplar. Kireç haznesiyle su ve buhar kanallarını açık tutarak uzun ömürlü kullanım sağlar.

Kırışıklıklara Veda Edin

En inatçı kırışıklıkları bile zahmetsizce açan FV5695 Turbo Pro ütü buharı, kumaşın derinliklerine işler. Anti-Calc özelliği ile kirecin buhar sıkma sırasında kıyafetlere dökülerek beyaz leke bırakmasını engeller.

Uzun Ömürlü ve Dayanıklı

Sisteme zarar veren kirecin, ütü içerisinde aktif kullanılan alanlara dolmasını engeller ve uzun vadede yüksek performans ve dayanıklılık sunar. Tefal’in ütü ömrünü uzatan teknolojisi sayesinde ilk günkü performansını yıllar boyu korur.

Isınma Beklemeye Son!

Geniş kullanım alanı sunan kablosu ile hareket imkanını artırır. Turbo hızlı ısınan 3000 W gücündeki FV5695 ütü sayesinde uzun süre cihazın hazır olmasını beklemenize gerek kalmaz ve vakitten tasarruf edersiniz.

Durilium AirGlide Taban

Ütü yapmayı keyifli ve zahmetsiz hale getiren Durilium AirGlide taban teknolojisi sayesinde ev işi kabusunuz olmaktan çıkar. Kumaş yüzeyinde yağ gibi kayıp giden pürüzsüz taban, ısı ve buharı eşit bir şekilde dağıtarak zorlu köşelerde bile iyi sonuç almanızı sağlar.

Yüksek Güvenlik Önlemi

Dalgın bir anınızda ya da acele ile evden çıkmanız gerektiğinde “Ütüyü fişten çektim mi?” diye düşünerek telaşa kapılmaya gerek kalmaz. Uzun süreli hareketsiz bekleme ve aşırı ısınmada otomatik olarak kapanan Tefal FV5695 Turbo Pro sayesinde yangın riski düşer.

Otomatik ve Şok Buhar Özelliği

Zorlu kumaşlar söz konusu olduğunda sürekli olarak buhar tuşuna basmak yorucu geliyorsa ihtiyacınız olan Tefal ütüdür. Otomatik fonksiyonu sayesinde sürekli olarak dakikada 50 g buhar çıkışı yapar. En zorlu alanlarda ve gömlek yakalarını sabitlerken dakikada 270 g buhar veren şok özelliği işinize yarar.

Tasarruf Sağlayan ECO Modu

Güçlü özellikleri ve 1.45 kg hafif tasarımı ile uzun süreli kullanımda bile yorulmazsınız. Sürekli ütüleme anlarında elektrikten tasarruf için ECO modunu kullanarak bütçenize katkı sağlarsınız.

Özellikler

  • Marka: Tefal
  • Model: FV5695 Turbo Pro
  • Ağırlık: 1.45 kg
  • Ütü Tipi:  Buharlı
  • Buhar: 270 gr/dk (şok), 50 gr/dk (sürekli),
  • Taban: Durilium Airglide Autoclean
  • Güç: 3000 W
  • Özellikler: Otomatik kapanma, kireç önleme, damlama önleme,kireç toplama haznesi, otomatik buhar, ECO mod, 2 m kablo

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
FV5695 ANTİ-CALC 3000 W BUHARLI ÜTÜ
Üretim Yeri
Fransa
Otomatik Kapanma
VAR
Marka
TEFAL
Dikey Ütüleme
YOK
Şok Buhar Çıkışı
270 G
Güç (w)
3000 WATT
Su Haznesi Kapasitesi
300 ML
Tip
BUHARLI ÜTÜ
Sürekli Buhar Çıkışı
50 G/DK
Taban Özelliği
DURİLİUM
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
TEFAL
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok