Silter ST/B 110 Buharsız El Ütüsü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Buharsız Kompakt El Ütüsü

Ev kullanımı için tasarlanan Silter ST/B 110 buharsız el ütüsü, hızlı ısınması, hafif yapısı, uzun kablosu ve özel taban tasarımı ile ütü yapma işini kolaylaştırarak keyifli eyleme dönüştürür.

Konfor Sağlayan Tutma Sapı

%100 doğa mantar ile kaplı olan konforlu tutma sapı, Silter ST/B 110 buharsız ütünün ağırlık merkezinde yer alır. Kontrollü kullanım sağlayan bu tasarım, kaymayan mantar yapı ile bir araya gelerek daha kontrollü bir ütü kullanımı sağlar.

Yormayan Hafif Yapı

Toplam 1535 gram ağırlığında olan Silter ST/B 110 buharsız ütü, kullanıcıları yormayacak kadar hafif olduğu için uzun süreli ütüleme çalışmalarında bilek ve el ağrılarına neden olmaz.

Pratik Isı Ayar Kadranı

Kumaşın içeriğine ve kırışıklık miktarına göre en uygun ütüleme işlemini yapabilmeniz için yumuşak dönüşlü bir ısı ayar kadranı bulunur. Bu kadran sayesinde giysileriniz ve tekstil ürünlerinizi verimli bir şekilde ütüleye bilirsiniz.

Hızlı Isınma Sağlayan Rezistans

800 W güce sahip olan rezistans, Silter ST/B 110 buharsız el ütüsünün çok hızlı ısınmasını sağlar. Ayrıca, bu rezistans sayesinde ısı ayar değişimlerine anında yanıt vererek seçtiğiniz ısıya kısa sürede ulaşır.

Su Yapmayan Taban Tasarımı

Alüminyum enjeksiyon yöntemi ile yapılan taban kısmı, su oluşumuna izin vermez. Dolayısıyla ütülediğiniz kıyafetlerde ütü lekesi olarak da bilinen su izlerinin oluşumu engellenmiş olur.

Birçok Kumaşı Ütüleme Olanağı

Zengin ısı ayar seçeneklerinin yanı sıra pürüzsüz tabanı sayesinde hemen her türlü kumaşı ütüleme avantajı sunan Silter ST/B 110 buharsız ütü sayesinde tek bir cihaz ile pek çok giysinizin kırışıklık sorunu çözebilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Rezistans: 800 W
  • Taban Malzemesi: Alüminyum
  • Tutma Sapı Malzemesi: Mantar
  • Ağırlık: 1535 Gr

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SİLTER ST/B 110 BUHARSIZ EL ÜTÜSÜ
Max Buhar Basıncı
BELİRTİLMEMİŞ
Üretim Yeri
Türkiye
Otomatik Kapanma
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
SILTER
Dikey Ütüleme
BELİRTİLMEMİŞ
Şok Buhar Çıkışı
BELİRTİLMEMİŞ
Güç (w)
800 W
Su Haznesi Kapasitesi
BELİRTİLMEMİŞ
Sürekli Buhar Çıkışı
BELİRTİLMEMİŞ
Taban Türü
ALÜMİNYUM
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kullanım Şekli
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok