Bosch 25 Parça Vidalama Seti (Tornavida Fonksiyonlu Kutu)

5,0
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Her An Lazım Olabilir!

Teknolojik aletlerden tutun da gardırop kapaklarına varana kadar birçok eşyada vida kullanılır. Bosch tornavidalar, farklı uçları sayesinde farklı vidalara uyum sağlar. Evde ya da işyerinde ne zaman bir şeylerin kapağını açmak ya da sıkıştırmak gerekeceği belli olmaz. Bosch 25 parçalı vidalama seti sayesinde onarıma ihtiyaç duyduğunuzda usta siz olabilirsiniz.

24 Farklı Uç Seçeneği

Vidalar yıldız, düz, ince, kalın ya da farklı formda üretilebilir. Her eşyanın boyutu ve ihtiyacına bağlı olarak birden fazla vida ile sabitlenmesi gerekebilir. Bosch kutu içeriğinde bulunan 24 farklı tornavida ucu sayesinde farklı vidalarla uyumludur.

Aradığınız Her Şey Tek Kutuda!

Tamirat işlemleri ile uğraşırken karşılaşacağınız vida tipleri çok çeşitli olur. Birden fazla tornavida taşımak, hem yer hem de efor kaybına neden olabilir. Bosch tornavida kutu seti ise değiştirilebilir uç mantığıyla çalışır. Birçok farklı ucu aynı yerde bulabilir, her ihtiyacınız olan tornavidaya, tek hamlelik değişimle kolayca ulaşabilirsiniz.

Manyetizmanın Gücü

Düz, yıldız gibi farklı formlara ve kalınlıklara sahip uçları tutan gövdenin bir tane olması, pratiklik sağlar. Mıknatıslı olarak dizayn edilen tutucu gövde ve uçlar; manyetik alan yaratarak sıkıca bir araya gelir. Kolayca değişim sunan ergonomik tutucu ve işlevsel uçlar; dayanıklı malzemeden imal edilir, Bosch kalitesiyle sağlamlığını en zorlu işlemlerde bile korumaya devam eder.

Her Daim Düzenli

Tamirat işleri ile uğraşırken ortalığın dağılması kafanızı mı karıştırıyor? Neyi nereye koyduğunuzu ve nerede bulacağınızı bilememek, moral bozukluğu yaratıyorsa çözüm Bosch’ta! Kutulu tornavida dizaynı sayesinde, her daim aradıklarınız elinizin altında ve hep düzenli.

Uçlara Özel Raf Sistemi

Özel kutu ve raf tasarımı sayesinde, her uç için ayrı bir yuva bulunur. Vida açmaya yarayan farklı uç şekillerinin; temasını kesmek, uçları kolayca görmek ve anında ayırt etmek için kullanılan raf ve yuvalar işlevsel kullanım sunar. Uçları kolayca ayırt ederek aralarından hızlı seçim yapmak için tasarlanan özel raflı sistemiyle set, pratik bir sunuma sahiptir.

Kolay Taşınabilirlik Avantajı

Tamirat işlemleri için yer değiştirirken elleriniz dolu olabilir fazla yük taşımak zor gelebilir. Bosch tornavidalarının özel kutu dizaynının üst kısmında yer alan tutma sapı sayesinde sorun çözülür. Kompakt kutu, baş kısmında bulunan tutma sapı sayesinde parmakla taşınabilir ya da bel kemerine asılabilir.

Dayanıklı ve İşlevsel

Kullanım sırasında birçok avantaj sağlayan fonksiyonel kutu, tepede bulunan açıklığı sayesinde tornavida uçlarının takılmasında da kullanılır. Set, hem içindeki malzemelerin korunması hem de gerekli durumda vidalama işlemlerinde kullanılması için, üstün kalitede materyalden üretilmiştir.

Özellikler

  • Uç Çeşitleri: (PH) 1/1/2/2/3/3, (PZ) 1/1/2/2/3/3, (S) 4/4/6/6/7/7, (T) 20/20/25/25/30/30
  • Uç Uzunluğu: 25 mm
  • Uç Sayısı: 24
  • Tutucu Çeşitleri: Fonksiyonel kutu, universal tutucu
  • Tutucu Özelliği: Hızlı değişim, manyetik
  • Kutu Avantajı: Raflı ve yuvalı sistem, tutma sapı, kilitlenebilir

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı