Bosch 2607019676 X-Line 25 Parça Vidalama Tornavida Seti Bits Aksesuar Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Farklı Boyut Alternatifleri İle Kolay Sabitleme

Farklı uzunluklarda olan vidalama aparatları; sabitleme, montaj gibi işlemleri düzgün bir şekilde yapmanıza yardımcı olur.

Değişik Uçlar ile Tüm Vidalarla Uyumlu Kullanım

Kutu içerisinde, farklı yapılarda 25 adet uç bulunur. Evinizin dekorasyonunu yenileyeceğinizde, duvara bir şeyler asmanız gerektiğinde, sabitleme ve montaj işlerinde; Bosch X-line 25 Parça tornavida ucu seti, sizin için yeterlidir.

Pratik Saklama ve Taşıma Olanağı Sunan Plastik Kutu

Sağlam yapıda olan plastik saklama kutusu, vida uçlarını düzgün bir şekilde muhafaza etmenizi sağlar. Ergonomik taşıma kulpu sayesinde kutuyu istediğiniz yere götürebilirsiniz.


Tutmayı Kolaylaştıran Manyetik Universal Tutucu

Küçük boyda olan vidaları bile manyetik universal tutucu ile yerine kolayca yerleştirebilirsiniz. Böylece kayma, düşme ya da tam sabitlenmeme gibi problemler ortaya çıkmaz.

Tüm Matkaplarla Beraber Kullanılabilir

Bosch X-line 25 Parça tornavida ucu seti sayesinde farklı matkaplarınız için farklı bir uç satın almanıza gerek kalmaz. Tüm matkaplarla uyumlu yapısı, tek bir ürünle tüm işlemlerinizi kolayca tamamlama imkanı verir.

Sağlam Uç Yapısı İle Aşınmaya Karşı Yüksek Direnç

Uçlarda zamanla aşınma, kararma ya da oksitlenme gibi problemler meydana gelmez. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu birbirinden kaliteli uçlara, evinizde yer verebilirsiniz.

Demonte Olarak Satın Aldığınız Eşyaları Kısa Sürede Kurmanızı Sağlar.

Ürün, demonte olarak satın aldığınız; masa, sehpa, dolap gibi eşyaların kurulumunu daha kolay hale getirir. Böylece zamanı daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

İş Yeri ve Atölyelerinizde Üretimi Kolaylaştıran Kalite

Bosch X-line 25 Parça tornavida ucu setini, iş yerlerinizde de kullanabilirsiniz. Mobilya, ahşap üretim atölyelerinde; elektronik eşya tamiri yapan teknik servislerde, bu ürün ile işleriniz daha kolay hale gelir.

Özellikler

  • Model: X-Line vidalama seti
  • Model numarası: 2607019676
  • Adet: 25
  • Boyut: 8 adet 50 mm, 16 adet 25 mm vidalama ucu
  • Uç Numaraları: PH 1/2/3, SL 4,5/5,5/8,0, T 15/20/25/30, HEX 4/5/6
  • Tutucu: 1 adet manyetik universal tutucu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.