Bosch 27 Parça Matkap Ucu Seti Tornavida Vidalama Aksesuar Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Metal ve Ahşap Matkap Ucu

Bosch Promo delme vidalama seti, Ø 2, 2, 3, 4, 5 mm’lik 5 adet metal matkap ucu içeriğinin taşlanmış uç kısımları sayesinde bakır, alüminyum, demir, çinko ve pirinç gibi sert tabakalarda kullanabilirsiniz. Farklı boyutlara sahip 5 ahşap uç ile de ahşap malzemelerde düzgün bir delme işlemini, kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

5 Farklı Beton Matkap Ucu

Ø 5, 5.5, 6, 7, 8 mm boyutlara sahip 5 adet beton matkap ucu, darbeli matkap aracılığıyla duvar, beton gibi mukavemeti yüksek alanları delmek amacıyla kullanabilirsiniz. Farklı boyutlarda beş farklı uç sayesinde ihtiyacınız olan sonuca, çok daha zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Universal Vidalama

60 mm’lik universal manyetik tutucu sayesinde vidalama işlemlerinde kolayca uç değişimi yapabilir ve ultra dayanıklı bir uç tutuşu sağlayabilirsiniz. Sağlam yapısı ile uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Vida Uç Seçenekleri 

Set içeriğinde PH 1, 2 ( 2 adet) 3, PZ 1, 2 (3 adet) 3, SL 4, 6 tipi 10 adet vidalama ucu bulunur. Bu sayede akıllı vidalar için bits uç, sunta üzerinde çalışmak için gereken uçlar ve vidalama işlemi için ihtiyaç duyabileceğiniz daha birçok parçaya sahip olabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Model: Promo
  • Ürün Tipi: Delme Vidalama Seti
  • İçerik Sayısı: 27 Parça
  • Set İçeriği: 5 Adet Metal Matkap Ucu (Ø 2 / 2 / 3 / 4 / 5 mm )
  • 5 Adet Ahşap Matkap Ucu (Ø 4 / 5 / 6 / 7 / 8 mm)
  • 5 Adet Beton Matkap Ucu (Ø 5 / 5,5 / 6 / 7 / 8 mm)
  • 1 Adet Universal Manyetik Tutucu (Uzunluk=60mm)
  • 10 Vidalama Ucu (PH 1 / 2 (2 Adet) 3, PZ 1 / 2 (2 Adet) 3, SL 4 / 6)

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.