Bosch 570 W EasyImpact 570 Sırt Çantalı Darbeli Matkap

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Gelişmiş Delme Performansı

Bosch darbeli matkap birçok farklı zeminde gelişmiş delme olanağı sunar. Basınca duyarlı tetiğe sahip olan EasyImpact 570 işlem yapılan malzeme ve zemine uygun delme hızını ayarlayan Bosch Electronic Hız Kontrolü özelliği ile donatılır.

Zahmetsiz Baş Hizasının Üzerinde Çalışma

Ürün kompakt tasarımıyla dikkat çeker. Ergonomik kullanıcı deneyimi sunan model baş hizasının üzerinde delme işlemi yapmanızı önemli ölçüde kolaylaştırır. Paket içeriğinde sırt çantası da bulunan darbeli matkap yapı işlerindeki en büyük yardımcınız olmaya adaydır.

Yüksek Performans, Güvenilir Sonuçlar

Bosch EasyImpact matkap, 570 W motor gücüyle çalışır. 1,6 kg ağırlığındaki ürün farklı malzeme türlerinde son derece güvenilir sonuçlar ortaya koyar. Ürün duvarda 10 mm, ahşapta ise 25 mm’ye kadar delik açmanıza yardım eder.

Hızlı ve Tek Elle Uç Değişimi

Darbeli matkapta tercih edilen Auto-Lock mandren teknolojisi hızlı ve tek elle uç değişimini mümkün kılar. Matkap milini açmak için saat yönünün tersine, kapatmak için ise saat yönünde çevirmeniz yeterlidir. Delme işlemi sırasında stabil bir performans yaratmak amacıyla matkap mili otomatik olarak kilitlenir.

Spesifik Malzemeler ile Uyum

Ürün darbesiz şekilde de kullanılabilir. Uygulama anahtarı yardımıyla kapatabileceğiniz darbeli delme fonksiyonu malzemeye uygun kullanımın kapısını aralar.

Tersine Delme Yönüne Geçiş

Darbeli matkap üzerinde yer alan ileri/geri anahtarı çalışacağınız zeminde kullanmak istediğiniz vidaları çift yönlü kullanmanızı sağlar. İlgili anahtar sıkma ve gevşetme işlemlerinde size yardım eder. İleri/geri anahtarını kullanarak matkabın delme dönüş yönünü kolayca değiştirebilirsiniz.

Hassas Derinlik Kontrolü

Bosch EasyImpact ile birlikte gelen derinlik aparatı seçtiğiniz vida boyutuna uygun delme derinliği ayarlamanıza yardım eder. Delme derinliğinin hassas kontrolünü sağlamanız için derinlik aparatını kaydırmanız gerekir.

Sabitleme Civatası ve Ek Tutamak

Matkapta yer alan ek tutamak çift kontrolü ve hassas kullanımı destekler. Sabitleme civatası ile alet üzerine kolayca sabitlenen aparat güvenli ve kontrollü kullanıma yardımcı olur.

Teknik Özellikler

 • Matkap türü: Darbeli
 • Model: EasyImpact
 • Giriş gücü: 570 W
 • Matkap ağırlığı: 1,6 kg
 • Beton zeminde maksimum delme çapı: 10 mm
 • Maksimum  çıkış gücü: 370 W
 • Rölanti devir sayısı: 50-3000 devir/dk
 • Darbe sayısı: 33,000 darbe/dk
 • Çelik zeminde maksimum delme çapı: 8 mm
 • Ahşapta maksimum delme çapı: 25 mm
 • Durma torku: 12,0 Nm
 • Nominal dönme: 1,5 Nm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
570 W EASYIMPACT 570 SIRT ÇANTALI DARBELİ MATKAP
Üretim Yeri
Türkiye
Orıjınal Renk
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
BELİRTİLMEMİŞ
Sub Kategori
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BOSCH
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok