Bosch Zamo III Set Lazer Metre

5,0

Bosch Zamo III Set Lazer Metre

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Kolay ve Hızlı Kullanım

Standart lazer metreler 5 metrelik ölçüm mesafesi sunar. Zamo III Set lazer metre ise 0,15 ile 20 metre arasında ölçüm aralığına sahiptir. Ölçüm genellikle 0,5 saniye içerisinde tamamlanır. Yüksek mesafelerde ölçüm süresi, en fazla 4 saniyeye kadar çıkar. Bu durum da ürünün en avantajlı özelliklerinden birisidir.

Tek Tuşla Çalışma Özelliği

Ürünü kullanırken sadece hedef bölgeye doğru yöneltmeniz ve tek tuşa basmanız yeterlidir. Cihaz yüksek, sıkışık veya kalabalık alanlardan etkilenmeden doğrudan hedefe ulaşarak mesafeyi hassas şekilde ölçer. Kullanım için önceden herhangi bir ayar yapmanıza gerek kalmaz.

Üç Farklı Adaptör Seçeneği

Bosch Zamo III Set lazer metre; tekerlek, çizgi ve bant adaptörleri ile farklı yüzeylerdeki ölçüm ihtiyacınızı karşılar. Çizgi adaptörü, iç mekân yüzeyinde kolayca görülebilen yatay veya dikey bir lazer çizgi yansıtır. Bu sayede çalışırken su terazisi kullanmanıza gerek kalmaz. Bu adaptör özellikle geniş alanlarda kullanışlıdır. Örneğin, duvara birkaç çerçeve monte etmek istediğinizde duvarı işaretlemeden her birini aynı konuma yerleştirmenize yardımcı olur. Tekerlek adaptörü ise küçük ve yuvarlak cisimleri rahatlıkla ölçmenizi sağlar. Kullanımı için adaptörü yüzey boyunca döndürmeniz yeterli olur. Cihaz bu sürede kat ettiği mesafeyi hesaplayarak ekranına yansıtır. Bant adaptörü de minyatür bir şerit metre görevi görür. 1,5 metreye kadar olan mesafeleri ölçmek için uygundur.

Yüksek Doğruluk Oranı

Standart ölçüm cihazlarında hata payı yüksek olduğu için marangozluk gibi hassasiyet gerektiren işlerde kullanılması önerilmez. Ancak Bosch’un lazer teknolojisi, her türlü alanda doğru sonuçları elde etmeniz için hassas ölçüm sunar.

Kompakt Tasarım Konforu

Zamo III Set lazer metre, kompakt dikdörtgen tasarımıyla konforlu kullanım sağlar. Ayrıca cebinize bile sığar ve sadece 0,85 kg ağırlığa sahiptir. Bu da ölçüm işlemleriniz sırasında herhangi bir efor sarf etmeden çalışmalarınızı tamamlamanızı sağlayan etkenlerdendir.

Avantaj Sağlayan Metrekare Fonksiyonu

Zemin döşemesini veya duvar kağıtlarını değiştirmek istediğinizde Zamo III Set lazer metre, metrekareyi sizin için otomatik olarak hesaplar. Bu fonksiyonu kullanmak için ölçümü yaptıktan sonra ekrana iki kez dokunmanız yeterli olur. Cihaz son iki ölçüm sonucunu çarparak saniyeler içerisinde size alanın metrekare değerini verir.

Kullanıcı Dostu LCD Ekran

Cihazın ön panelinde ölçümü başlatmak için kullanabileceğiniz büyük bir buton mevcuttur. Metrekare hesaplamaları da bu butonla yapılır. Butonun hemen üzerinde yer alan LCD ekran, ölçüm sonuçlarını siyah bir arka plan üzerinde beyaz karakterlerle net şekilde görüntüler. Ekran, kullanımı kolay basit bir arayüze sahiptir.

Yüksek Kullanım Süresiyle Kesintisiz Çalışma

Bosch Zamo III, 2 adet 1,5 V AAA pil ile çalışır. Yenilenmiş pillerle çalışma süresi ortalama 5 saattir. Bu da kesintisiz çalışmanıza katkı sağlar. Ayrıca ürün, 5 dakika içerisinde hareket algılamadığı takdirde otomatik olarak kapanır. Otomatik kapanma özelliği, pil ömrünün uzun süre korunmasına yardımcı olur.

Özellikler

Marka: Bosch
Model: Zamo III Set Lazer Metre
Ürün Ağırlığı: 0,085 kg
Ürün Boyutları (U X G X Y): 105 X 22 X 38 mm
Batarya: 2 X 1,5 V LR03 (AAA)
Lazer Diyodu: 635 Nm
Lazer Sınıfı: 2
Ölçüm Alanı: 0,15 - 20 m
Ölçüm Hassasiyeti: +/- 3,0 mm
Ölçüm Süresi (min/maks): 0,5 sn - 4 sn
Akım Kesme Otomatiği: 5 dk

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ZAMO III SET LAZER METRE
Üretim Yeri
Almanya
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BOSCH

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı