Lexon Hellonite Kablosuz Solar Lamba

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güneş Enerjisi ile Şarj Olan Lamba

Lexon Hellonite lambanın arka yüzünde bir solar panel bulunur. Lambayı gün içinde panelin güneş görebileceği bir yere konumlandırarak kendiliğinden şarj olmasını sağlayabilirsiniz.

4 Farklı Aydınlatma Rengi Seçeneği

Sıcak beyaz, soğuk beyaz, mor ve mavi renklerde aydınlatma yapabilen Lexon lamba, neredeyse her tür ev dekorasyonuna uyabilecek özelliktedir. Lambayı açtıktan sonra düğmesine birkaç kez basarak aydınlatma rengini belirleyebilirsiniz.

Pratik Konumlandırma Sunan Yapışkanlı Yüzey

Kendiliğinden yapışkanlı yüzeyi sayesinde pencere camı ve duvar gibi yüzeylere güçlü bir şekilde tutunabilen Lexon lambayı dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. İz bırakmayan jel yapışkanı sayesinde ürünün yerini zahmetsizce değiştirebilirsiniz.

Uzun Pil Ömrü ile Fonksiyonel Kullanım

Tamamen şarj olduktan sonra 6 saate kadar aydınlatma yapabilen Lexon Hellonite’ı bir gece lambası olarak kullanabilir, çalışma masanızı bu ürünün sağladığı parlak ışık ile aydınlatabilirsiniz.

USB Kablo ile Şarj Edebilme Avantajı

Lexon Hellonite lambada kablolu olarak şarj edilebilmesi için bir mikro USB bağlantı noktası bulunur. Lambayı güneş görmeyen bir ortamda kullanıyorsanız yanında gelen USB kablosu ile kolayca şarj edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Çap : 4,6 cm
  • Taban: 7,5 x 0,9 x 10,9 cm
  • Malzeme: ABS / PC
  • Ağırlık: 200 gr

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.