Lexon Mina L LED Lamba

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ayarlanabilir Farklı Aydınlatma Modları

9 farklı ışık rengi ile çeşitli efektlerden oluşan aydınlatma modları sayesinde, ortam rengini değiştirebilir, ruh halinize göre farklı modları deneyebilirsiniz. 

Işık Yoğunluğunu Dokunarak Ayarlama

Dimmerli olduğu için aydınlatma yoğunluğu tek dokunuş ile değiştirilebilir. Bu sayede lamba sayesinde tamamen keyfinize göre aydınlatmanın yoğunluğu düşürüp artırabilir, yaşam alanınızda farklı ambiyanslar oluşturabilirsiniz.

Qi Teknolojisi ile Kablosuz Şarj

Kablosuz şarj özelliğine de sahip olduğu için indüksiyon ile şarj edilebilen Lexon Mina L LED lamba, Qi teknolojisini destekleyen tüm akıllı cihazlar ile uyumludur. Ayrıca 3 saatte tamamen şarj olabilen lamba 24 saat kullanım olanağı sunar.

Dış Mekan Kullanımına Uygun Tasarım

IPX4 suya dayanıklılık sertifikasına sahip olan Lexon Mina L LED lamba, yağmur altında dahi sorunsuz çalışır. Basit su sıçramalarından etkilenmeyen bu lamba, yaşam alanlarının yanı sıra bahçe, balkon ve ters gibi ortamlarda da kullanıma uygundur.

Her Ortama Uyum Sağlayan Şık Görünüm

Minimal tasarım ve mantar benzeri görünümü ile bulunduğu ortama şıklık katan Lexon Mina L LED lamba, kablosuz kullanımı ile de tamamen taşınabilir özelliktedir.

Teknik Özellikler 

  • Malzeme: Alüminyum/ABS
  • Aydınlatma Türü: LED
  • Işık Rengi Sayısı: 9 Adet
  • Şarj Süresi: 3 Saat
  • Kullanım Süresi: 24 Saat
  • Ölçüler: 14x17 cm
  • Su Geçirmezlik Seviyesi: IPX4
  • Dimmer: Var 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.