Petrix LED Işıklı 12'li Fotoğraf Mandalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 05.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Fotoğraf Panosuna Özel Eğlenceli Aydınlatma

Şeffaf tel üzerine dizili 25 adet minyatür LED ampul ve 12 adet mandaldan meydana gelen Petrix LED ışıklı fotoğraf mandalı hem eğlenceli görünümü hem de hoş bir aydınlatma sağlaması ile dikkat çeker. Evde gerçekleştireceğiniz doğum günü partilerinden nişana, yılbaşından kutlamalara kadar pek çok etkinlik için kullanabilirsiniz.

Evde ve Bahçede Dekoratif Görünüm

Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda dekoratif görünüm amacıyla kullanıma uygundur. Üzerinde eğlenceli figürlerin yer aldığı minyatür mandalları ile fotoğraflarınızı sergileme avantajı sunar.

Pratik Kullanım Sağlayan Özellikler

2 adet AA kalem pil ile çalışan ve uzun bir çalışma ömrü sunar. Bu sayede pil bittiğinde kolaylıkla yenisini temin edebilir hem de yeniden şarj edilebilen pil kullanarak kesintisiz bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Dış Ortam Aktiviteleri için Uygun Tasarım

Anında baskı veren mini fotoğraf yazıcılardan elde ettiğiniz fotoğraflarınızı dekoratif bir şekilde sergileme olanağı sunan Petrix LED ışıklı fotoğraf mandalı, bahçe, teras, balkon gibi dış mekanlarda da kullanabileceğiniz kadar kuvvetli bir ışık yayar.

Yüksek Kaliteli Baskı Avantajı

Petrix LED ışıklı fotoğraf mandallarının üzerinde yer alan Üzerindeki karpuz flamingo, kaktüs, sukulent gibi pek çok figür, yüksek kaliteli bir baskı tekniği ile basılmış olup solma yapmayacak özelliktedir.

Teknik Özellikler 

  • Ampul Türü: LED
  • LED Sayısı: 25 adet
  • Mandal Sayısı: 12 adet
  • Ömrü: 10000 saat
  • Tel Rengi: Şeffaf
  • Pil Sayısı: 2 Adet 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.