Petrix PA385 Taşınabilir Makyaj Aynası LED Işığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mükemmel Aydınlatma Sağlayan Tasarım

30 cm uzunluğunda ve yaklaşık 12 cm genişliğinde olan Petrix markalı makyaj aynası ışığı, kablo kirliliği ve priz bulmak sorunu olmaksızın pratik bir kullanım vadeder. Arka kısmının kendiliğinden yapışkanlı olması ile makyaj aynanıza veya aynalı takı dolabınızın kapağına sabitleyerek kullanabilirsiniz.

Kolay Bulunabilir Pil Avantajı

4 adet AA pil ile çalışan ve sahip olduğu ampul teknolojisi sayesinde yeteri kadar ışık yayan Petrix taşınabilir makyaj aynası ışığı, kullan-at veya yeniden şarj edilebilen pille ile kullanıma uygundur.

Beyaz Işık ile Dekoratif Görünüm

Doğal bir beyaz ışık yayan LED lambaları sayesinde dekoratif bir görünüm sunar. Bununla birlikte bir makyaj aynası ışığından beklenenden çok daha fazla aydınlatma sağlayarak hem tüm detayları görünür kılar hem de bulunduğu odanın yeteri kadar aydınlanmasını sağlar.

Kuvvetli ve Enerji Tasarruflu LED Ampuller

LED ampullerin enerji tasarruflu çalışma prensibi sayesinde Petrix taşınabilir makyaj aynası ışığı, çok fazla enerji tüketmeden aydınlatma sağlar. Bu sayede tam dolu piller ile uzun süre kuvvetli bir aydınlatma gerçekleştirerek daha rahat ve bilinçli makyaj yapmanıza yardımcı olur.

Uzun Ömürlü Kullanım Sağlayan Dayanıklı Yapı

Kaliteli malzemeler ve usta işçilik ile üretilen Petrix taşınabilir makyaj aynası LED ışığı, dayanıklı yapısı ile uzun bir kullanım ömrü sunar. Korunaklı pil mekanizması ve oksitlenmeye dirençli devrelerin yanı sıra kuvvetli bir yapışkana sahip olması sebebiyle sağlam bir tutuş performansı gösterir.

Teknik Özellikler 

  • Ampul Türü: LED
  • LED Ampul Sayısı: 4 Adet
  • Ölçüler: 30 X11,8 cm
  • Pil Türü: AA
  • Pil Sayısı: 4 Adet

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Gerilim
BELİRTİLMEMİŞ
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Duy Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Priz Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
PETRİX TAŞINABİLİR MAKYAJ AYNASI LED IŞIĞI PA385
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
1 YIL
Orıjınal Renk
BEYAZ
Marka
PETRIX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok