Petrix PA78009 12 LED Işıklı Ayna

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kendiliğinden Aydınlatmalı Dekoratif Ayna

Üzerinde bulunan LED ampuller ile dekoratif bir aydınlatma sağlayan Petrix PA78009 12 LED ışıklı ayna hem makyaj aynası hem de gece lambası olarak kullanıma uygundur.

Çok Yönlü Kullanım Sağlayan Tasarım

Hafif yapısı ve 30x30 cm olan ideal ölçüleri ile pek çok alanda kullanıma uygundur. Yer israfına neden olmayan yapısının yanı sıra kablosuz kullanım sağlaması ile prize ihtiyaç duymaz. Bu sayede duvar, dolap üstü hatta kapı üzeri gibi pek çok yerde konumlandırabilirsiniz.

Sarı Işıklı LED Ampuller ile Hoş Görünüm

Sarı ışık yayan 12 adet LED ampulün yer aldığı Petrix PA78009 12 LED ışıklı ayna hem kendiliğinden aydınlatmalı bir makyaj aynasıdır hem de dekoratif bir aydınlatma ürünüdür.

Kolay Montaj Avantajı

Duvara asarak kullanabileceğiniz Petrix PA78009 12 LED ışıklı ayna, hafif yapısı sayesinde sadece tek bir çivi ile montaj avantajı sunar.

Kablosuz Taşınabilir Yapı

2 adet AA pil ile çalışan ve tamamen kablosuz olan Petrix PA78009 12 LED ışıklı ayna, taşınabilir olması ile konforlu bir kullanım sağlar. Bu sayede aynanızı yaşam alanınızın dilediğiniz yerinde kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ampul Türü: LED
  • LED Rengi: Sarı Işık
  • LED Sayısı: 12 adet
  • Pil Tipi: AA
  • Pil Sayısı: 2 Adet
  • Ölçüler: 30x30 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.