Petrix PD1545 10'lu Bulb Popn String Dekoratif LED Aydınlatma

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ponpon Süslemeli Dekoratif Işık

Petrix markasının popüler ürünlerinden biri olan Popn String, ev dekorasyonlarında, bahçe ve balkon süslemelerinde kullanabileceğiniz ponpon süslemeli LED ampullerden oluşur. LED aydınlatması sayesinde ortama hoş bir hava katar.

Geniş Alanlarda Kullanıma Uygun Onlu LED

Toplam on adet ponponlu LED ampule sahip Petrix aydınlatma ürünü, dilenen alana asılarak ya da sarılarak kullanılabilir. Evinizde okuma köşeleri, balkonlarınızda kahve köşeleri ve yatak odalarınızda dinlenme alanı oluşturabilir, hoş bir gece lambası olarak da yararlanabilirsiniz.

Ağırlık Yapmayan Hafif Tasarım

Oldukça hafif malzemelerden yapılan Petrix Poon String aydınlatma ürününü duvarınıza çivilerle asabileceğiniz gibi, panolarınıza küçük mandallarla da tutturabilirsiniz. Ağırlık yapmadığı için asıldığı yere zarar vermez.

Tasarruflu Pil Kullanımı

Petrix LED, sadece iki adet kalem pil (AA) ile çalışır ve LED ampullere sahip olduğu için uzun süre boyunca yanmaya devam eder. Sürekli pil değiştirmenize gerek bırakmadığı için hem tasarruflu hem de zahmetsizdir.

Yaz ve Kış Dekorasyonlarına Uyumlu Renkler

Rengarenk ponpon tasarımı ile ister kış ister yaz dekorasyonlarınıza dahil edebilir, ortamınızı soft bir şekilde aydınlatabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Aydınlatma Türü: LED
  • Uzunluk: 170 cm
  • LED Sayısı: 10
  • Pil Türü: AA
  • Pil Sayısı: 2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.