Petrix PD452 Ay Küre Dekoratif LED Aydınlatma

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 05.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mükemmel Ambiyans

Ayın tüm yüzeyini gerçekçi bir şekilde yansıtan Petrix ay küre dekoratif LED aydınlatma ürünü,  mükemmel bir şekilde 3D yazıcılarla yapılmıştır. Göz yormayan aydınlatması ile salon, yatak odası, çocuk odası ve iş yerlerinde dahi kullanılabilir.

Mistik Küre Tasarımı

3D ay küre lambasıyla odanıza büyülü bir hava katar ve dolunayın tüm ambiyansını evinize taşır.  Aynı zamanda bulunduğu ortama romantik bir hava katan ay küresini odalarınızda gece lambası olarak kullanabilirsiniz.

Soft Beyazdan Sarıya Renk Geçişi

Farklı sıcak beyaz LED renk tonları seçeneği ile ay ışığı, gece lambası, masa lambası veya okuma lambası olarak idealdir. Ayın tüm yüzeyini hissedebilmeniz için kraterler daha koyu yapılmıştır ve gerçek bir ay yansımasına sahiptir.

Zahmetsiz Pilli Tasarım

Minimal tasarımlı ay küre aydınlatma, sadece üç adet AAA pil ile çalışır ve LED olası sayesinde oldukça dayanıklıdır. Aynı pillerle günlerce yanabilir, bu sayede pil değiştirme zahmetinden kurtarır. Aynı zamanda tasarruflu bir aydınlatma ürünüdür.

Çevre Dostu Baskı

Petrix dekoratif ve kablosuz ay küresi 3D yazıcı ile çevre dostu malzemelerden yapılmıştır. Bu sayede gerçek ay görünümüne sahiptir ve doğal dokulu bir ahşap stand üzerine yerleştirilmiştir. Bu görünümü ile aydınlatma ve dekoratif ürün olarak kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Aydınlatma Türü: LED
  • Baskı: Çevre dostu 3D baskı
  • Taban Malzemesi: Ahşap
  • Çap: 15 cm
  • Pİl Türü: AAA
  • Pil Sayısı: 2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.