Petrix PD6034 20'li Berry Light Dekoratif LED Aydınlatma

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 05.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Renkli Ampuller ile Masalsı Görünüm

Kırmızı, mavi, sarı ve yeşil olmak üzere çok renkli minyatür ampullerin yer aldığı Petrix Berry Light dekoratif LED aydınlatma, pastel tonlarda çok renkli ışıkları ile masalsı bir ambiyans oluşturur.

Avantajlı Kullanım Seçenekleri

Duvarlardan yatak başlarına, dolap çevresinden televizyon arkasına kadar hemen her yerde tüm dekoratif uygulamalarda kullanabileceğiniz Petrix Berry Light dekoratif LED aydınlatma ürününü dış mekan süslemelerinde de tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Uygulamalar için İdeal Uzunluk

Duvar panosu oluşturmak veya çift kişilik yatak başına konumlandırmak için ideal olan 300 cm’lik uzunluğu ile kullanım kolaylığı sağlar.

Optimum Aydınlatma Sağlayan LED Sayısı

Optimum parlaklığa sahip LED ampulleri ile göz yormayan bir aydınlatma sağlar. Bu sayede salondan çocuk odasına kadar evinizin her alanında kullanabilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Kullanım Avantajı

LED ampul teknolojisi sayesinde minimum enerji tüketerek maksimum aydınlatma sağlayan Petrix Berry Light dekoratif LED aydınlatma, sadece 3 adet AA kalem pil ile çalışır. Bu sayede piller tükendiğinde kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ampul Türü: LED
  • LED Rengi: Multicolor
  • LED Sayısı: 20 Adet
  • Kablo Uzunluğu: 300 cm
  • Pil Sayısı: 3 Adet

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.