Philips GU10 Hue Renkli Akıllı Spot Ampul Bluetooth

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Bluetooth Uygulaması ile Işık Kontrolü

Sahip olduğu Hue Bluetooth uygulaması ile evinizin herhangi bi odasında bulunan akıllı ışıkları kontrol edebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra 10 taneye kadar akıllı ışık ekleyebilir ve tek bir düğme ile kontrol sağlayabilirsiniz.

Işıkları Sesinizle Kontrol Edin

Uyumlu bir Amazon Echo ya da Google Nest cihazı ile eşleştirilen Hue, Google Assistant ve Amazon Alexa ile çalışır. İster tek bir lambayı isterseniz birçok ışığı basit sesli komutlarla kontrol etmeniz mümkündür.

Kişisel Bir Deneyim Yaratır

16 milyonu aşkın renk seçeneğine sahip akıllı spot ampül ile etkinliklerinizde anında doğru atmosferi uygulamanıza imkan verir.

Sıcak - Soğuk Beyaz Işık Etkisi

Sıcaktan soğuğa doğru çeşitli ışık tonlarına sahip bu ampuller, parlak ışıktan en kısık seviyeye kadar tamamen kısılabilir özelliktedir. Bu sayede günlük ihtiyacınıza en uygun ışık seviyesini ayarlayabilir ve ideal tonda aydınlatma sağlayabilirsiniz.

Mükemmel Işık Tarifi

Önceden otomatik olarak ayarlanmış ışık varyasyonlarına sahiptir. Energize, Read, Relax ve Concentrate olarak 4 ışık alternatifi sayesinde gününüz daha kolay hale gelir.

Hue Bridge ile Akıllı Işık Özellikleri

Hue Bridge ile evinizde kontrolünü sağlayabileceğiniz 50 adede varan ışık eklemesi yapabilirsiniz. Akıllı ev aydınlatmasını otomatik hale getirerek rutinler oluşturabilir, hareket sensörü veya akıllı anahtarlar ekleyebilirsiniz.

Kolay Akıllı Aydınlatma

Sıcak, soğuk veya renkli ışık ayarlaması yapmanıza imkan vermesi sayesinde her durumda güçlü bir aydınlatmaya sahip olabilirsiniz.

Sabah ve Akşam İçin Farklı Tonlar

İki adet soğuk tonu bulunan renkli akıllı spot, Energize ve Concentrate ile sabahları canlı olmanızı ya da odaklanmanızı sağlar. Diğer yandan daha sıcak tonlardaki Read ve Relax ise göz yormadan kitap okumak için veya dinlenmek için idealdir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Philips
  • Model: Hue GU10
  • Ürün Tipi: Led
  • Aydınlatma Sınıf: III
  • Işık Rengi: Beyaz ve renkli ışık
  • Karartıcı Sensör: Evet
  • Zaman Ayarı: Evet
  • Uzaktan Ses Kontrolü: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.