Philips Hue DIM Switch

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Akıllı Teknoloji ile Her Yeri Aydınlatın

Yaşam alanlarınızın aydınlatmak için 10 akıllı ışığı bağlama teknolojisiyle hizmet veren ürün, kablo derdini ortadan kaldırıyor.


Işıklarınızı Kablosuz Olarak Aydınlatan Teknoloji

Kablosuz ışık açma ve kısma teknolojisi ile sosyal yaşamda zamandan tasarruf sağlayan ürün, evlerinize konfor getiriyor.

Kablo Karmaşasını Ortadan Kaldıran Akıllı Aydınlatma

Işıkları açmak için odalar arasında gezmek yerine dilediğiniz an farklı alanları aydınlatmak isteyenler tercih edebileceği özellikler bir arada!

Aydınlatmada Yeni Nesil Akıllı Teknoloji

Kendine özgü kumandası üzerinden dört ışık tarifi arasında gezinmenizi ve istediğiniz alanları aydınlatabilmenizi sağlayan yeni nesil teknoloji harikası; Akıllı Switch!

Tek Tuşla Yaşam Alanlarınızı Aydınlatın ve Kısın

Tüm yaşam alanlarınızın ışıklarını ortak bir kumanda üzerinden yöneten son teknoloji akıllı Switch ile aydınlanmada özgürlük!

Evinizin Işıklarını Açmak için Kabloya Gerek Yok

Energize, Read, Concentrate ve Relax gibi ışık modlarıyla evinize farklı bir aydınlatma deneyimi sunan akıllı Switch, istediğiniz her an yanınızda!

Işıkları Tek Kumanda ile Açabilen Teknoloji

Akıllı Dimmer Switch ile tek bir kumanda üzerinden ışıklarınızı açabilir veya kısabilir, ev ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.


Akıllı Aydınlatma Ünitesi ile Zamandan Tasarruf

Kablosuz aydınlanma teknolojisi akıllı Switch ile ışıklarınızı uzaktan kumanda ile yönetin, zamanınız size kalsın.

Teknik Özellikler

  • Çalışma nemi : %5
  • Minimum pil ömrü : 3a
  • Frekans bandı : 2400 – 2783.5 MHz
  • Ses asistanları : Google Assistant, Amazon, Microsoft Cortana, Apple HomeKit, Alexa
  • Duy Tipi : E-27
  • Garanti : 2 Yıl

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.