Philips HueW Filament Ampul A60 E27 Bluetooth

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Nostalji ve Teknoloji Bir Arada

Philips HueW filament ampul A60 bobinli nostaljik tasarımı ile dikkat çeker. Akıllı kontrol ve bluetooth gibi teknolojik özellikleri bünyesinde bulunduran ampul eski ve yeninin müthiş bir karması!

Edison Ampullerinden Esinlendi

Geçmişin izlerini taşıyan geleneksel görünümüyle mekanın dekorasyonuna farklı bir soluk getirecek. Parlak ve ayırt edici iç bobinin dışardan algılanmasını sağlayan şeffaf globu ile tam bir tasarım harikası!

Akıllı Özelliklerden Vazgeçmeyin

Philips HueW ampul bluetooth bağlantısı ile uzaktan kontrol edilebilir. Uygulama üzerinden 10 farklı ışığı kontrole imkan tanıyan akıllı senkronizasyonu hayatınızı kolaylaştırır. Cep telefonu ve tablet üzerinden evde olmasanız da ışığı kapatabilirsiniz.

Siz Söyleyin O Yapsın!

Tam uykunuz geldiği anda yerinizden kalmak kaçmasına sebep olabilir. Bu akıllı model ile yattığınız yerden sesle lambanızı kontrol edebilirsiniz. Hue uygulaması üzerinden farklı sesli asistanlarla uyumlu çalışır ve komutu anında algılar.

İhtiyacınız Olan Ayarı Kullanın

Parlaklığı artıp azalan akıllı lambanın yumuşak beyaz ışığı mekan aydınlatması için ideal! Dinlenirken, uykuya geçerken ya da çalışırken ihtiyacınız olan renk değerini ayarları değiştirerek bulursunuz.

Artırılabilir Fonksiyonlar

Dilerseniz lamba kontrolünü Hue Bridge satın alarak genişletebilirsiniz. Aynı anda 50 farklı ışığı kontrol etmenizi sağlayan ürün ile E27 sarı ışığın her tonuna kolayca erişin.

Modaya Uyum Sağlar

Retro görünümün öne çıktığı son dönemin popüler dekorasyon öğelerinden biri olan bobinli ampul ile mekan atmosferini yenileyin!

A+ Enerji Tasarrufu

Doğal kaynakları korumak için daha az elektrik sarfiyatı yapar. A+ enerji sınıfına sahip model ile bütçenizi de korursunuz.

Özellikler

  • Ürün: Philips HueW A60
  • Renk: Sarı
  • Tasarım: Filament, bobinli, retro
  • Ampul: E7, LED
  • Bağlantı: Bluetooth, mobil aygıtlar (iOS, Android), Hue Bridge
  • Enerji: A+

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.