TP-Link Tapo L510E Akıllı Wi-Fi LED Ampul

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Mükemmel Aydınlatma

TP-Link Tapo L510E akıllı ampul mükemmel aydınlatma sağlayan tasarımını düşük enerji tüketimi ile bir arada sunar. Akıllı kullanım yöntemi ile kendiniz için en ideal ayarı kolayca bulursunuz.

Ön Ayarlı Mod İmkanı

Güneşin doğuşu ve batışına göre değişen hava karanlığına en uygun olan aydınlatmayı zaman ayarlı olarak seçebilirsiniz. Gün doğumu/batımı modu, saat dilimine uygun parlaklık ayarı ön tanımlı olarak kaydedilir.

Düzenli Program Oluşturun

Kendi yaşam stilinize en uygun parlaklığı ve günlük rutine uygun ışık açma/kapama saatini bularak düzenli bir program oluşturabilirsiniz.

Koltuğunuzdan Kalmayın

Tapo L510E LED ampulü ayarlamak için yerinizden kalkmanız gerekmez. Işığı açmak, kapatmak ve kısmak gibi görevleri asistan üzerinden sesle kontrol ederek hayatı kolaylaştırın.

Tapo Uygulaması ile Yönetin

Karanlıkta ışık düğmesini bulmak zor geliyorsa cep telefonunuzdan ışıkları açabiliyor olmaz sizi mutlu edecek. Ampul ayarlarını değiştirmek için cep telefonunuza Tapo uygulamasını indirmeniz yeter!

Simülasyon ile Hırsızlardan Korunun

Dışarıdan birinin ev gözetlediğini mi düşünüyorsunuz? İçerisinin boş olduğunun anlaşılmaması için uzaktayken simülasyon modunu kullanın. Rastgele olarak ışıkları açıp, kapatarak içeride insanlar olduğu izlenimi veren mod, kötü niyetli kişileri uzak tutacaktır.

Ekstra Ürün Gerektirmez

Ampulü en iyi şekilde yönetmek ve tüm özelliklerinden faydalanmak için ekstra bir ürün satın almanız gerekmez. Wi-Fi ağına bağlanarak, mobil app üzerinden tüm fonksiyonlara erişebilirsiniz.

Tapo Ekosistemi ile Akıllı Evler

Tapo uygulaması üzerinden her şeyi kontrol edebilir, mekanı modern bir akıllı eve dönüştürerek teknolojinin nimetlerinden faydalanabilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün: LED Ampul
  • Marka: Tapo L510E
  • Model: TP-Link
  • Bağlantı: WiFi, IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz
  • Ampul Tabanı: E27
  • Güç: 220–240 V, 73 mA, 50/60 Hz, 8.7 W (gerçek)
  • Işık: 806 Lümen, 2700 Kelvin
  • Özellik: Akıllı sistem, kısılabilir, sesli ve uzaktan kontrol (Tapo, Amazon Alexa ve Google Asistan), zamanlayıcı, ön tanımlı mod, uzakta modu, Tapo ekosistem, düşük enerji tüketimi

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
L510E AKILLI Wİ-Fİ LED AMPUL
Üretim Yeri
Çin
Çalışma Frekansı (hz)
10 HZ
Ouı
BELİRTİLMEMİŞ
Ağırlık (gr)
1,5 KG <
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
BELİRTİLMEMİŞ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
TP-Link
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok