WiZ Wi-Fi Renkli Ambiyans Akıllı Ampul 60W A60 E27 Normal Duy

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Rengarenk Yaşamın Keyfine Varın

16 milyon farklı renk skalasından ruh halinize en uygun olanı seçin ve bu renkli ortamın huzuruna kavuşun.

Ayarlanabilir Sıcak Soğuk Renk Modları

WiZ renkli ambiyans akıllı ampulde birçok renk seçeneği bulunur. Önceden ayarlı sabit renkleri kullanabilirsiniz veya sıcak soğuk tonlardan dilediğiniz gibi ayarlama yapabilirsiniz.

İstediğiniz Her Yerden Kontrol Edin

İOS ve Android'de bulunan WiZ uygulaması, akıllı ampulü kontrol etmenizi sağlar. Bu sayede dilediğiniz her yerden kontrol işlemi gerçekleştirmek mümkündür.

Otomatik Programlama Özelliği

Akıllı ampul programlanabilme özelliğine sahiptir. Dilediğiniz saat ve gün için otomatik açılma veya kapanma süresi belirlemeniz mümkündür. Bu özellik sayesinde akıllı ampul, siz  eve dönmeden dilediğiniz renkte aydınlık bir ortam oluşturabilir.

Yapay Zekâ ile Sesli Denetim

WiZ renkli ambiyans akıllı ampul, yapay zeka ile sesli olarak kontrol edilebilir. Böylelikle Siri, Google Assistant, Alexa gibi yapay zeka destekli teknolojilerle ışık ayarlarınızı yapabilirsiniz.

İhtiyacınıza En Uygun Seçenek

Günlük ihtiyaçlarınıza en uygun aydınlatma seçenekleri, WiZ renkli ambiyans akıllı ampulle mümkündür. Çalışırken parlak bir ışık veya dinlenirken loş bir ışık ayarı seçebilirsiniz.

Wi-Fi ile Birleştirebilme Özelliği

Mevcut Wi-Fi ağı ile ampulün bağlantısını yapmak oldukça kolaydır. Ek bir işleme gerek kalmaksızın pratik bir şekilde kurulum yapabilirsiniz.

Evinizi Sinema Salonuna Dönüştürün

WiZ renkli ambiyans akıllı ampul ile her ortama uygun bir renk ve parlaklık seviyesi bulmak mümkündür. Bu sayede izlediğiniz filmlere uygun ışıklandırma ile evinizi sinema salonuna dönüştürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: WiZ
  • Renk: Tüm Renkler
  • Sesle Kontrol: Siri, Alexa, Google Assistant
  • APP: WiZ
  • Teknoloji: Akıllı Wi-fi
  • Lamba Biçimi A60
  • Cam: Buzlu
  • Renk Tutarlılığı: 6SDCM
  • Isınma Süresi: Anında
  • Watt: 60W

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.