WİZ Wi-Fi Renkli Ambiyans Akıllı LED Şerit Başlangıç Seti 2 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kurulum Gerektirmeyen Kullanım

Tak çalıştır RGB LED özelliği ile kurulum gerektirmeyen WiZ LED şerit başlangıç seti, kurulum gerektirmediği gibi, köprü cihazı veya HUB da gerektirmez. LED şeridi dilediğiniz yere konumlandırarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Her Yerden Kontrol Avantajı

Wi-Fi bağlantısı sayesinde akıllı telefonunuza veya tablet bilgisayarınıza indirebileceğiniz mobil uygulama üzerinden kontrol edebileceğiniz gibi, set içinde yer alan uzaktan kumanda ile de şerit aydınlatmanın kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Sesle Kontrol Edilebilen RGB

RGB teknolojisine sahip olan ve yüzlerce farklı renk kombinasyonu seçebileceğiniz WiZ LED şerit başlangıç setini sesle kontrol edebilir, dilediğiniz ayarı sesle komut vererek yapabilirsiniz.

Her Yüzeye Uygun Esnek Şerit

Esnek yapısı sayesinde konumlandırmak istediğiniz alana göre dilediğiniz biçimde bükebileceğiniz gibi, aynı zamanda kullanacağınız alana göre de şeritin boyunu kısaltabilirsiniz.

10 Metreye Kadar Kişiselleştirilebilir Uzunluk

2 metre olarak gelen WiZ LED şerit başlangıç setini, 1 metrelik uzatmalar ekleyerek 10 metreye kadar uzatabilirsiniz. Ekleyeceğiniz her şerit, ana şerit ile aynı renkte ışık verir.

16 Milyon Renk Performansı

RBG teknolojisi sayesinde 16 milyon renk seçeneği sunmasının yanı sıra, 1600 lümenlik güçlü ışık çıkışı ile hem işlevsel hem de dekoratif aydınlatma olarak kullanmanıza olanak tanır. Bu sayede, ruh halinize göre ister enerji verici ister dinlendirici tonları seçebilir, yaşam alanınızı ruh halinize göre aydınlatabilirsiniz.

Otomatik Işık Modları

Farklı ambiyanslar oluşturan otomatik ışık modlarının yanı sıra, mobil cihazınıza kuracağınız uygulama üzerinden dilediğiniz kadar akıllı ışık modu ekleyebilir, tek dokunuşla ortamı aydınlatan renkleri değiştirebilirsiniz.

Wi-Fi ve Bluetooth Bağlantı

İlk kurulum için Wi-Fi bağlantısı gerektiren WiZ LED şerit başlangıç setini, bluetooth bağlantı sayesinde akıllı telefon üzerinden kontrol edebilir, süreli aydınlatma ve mod seçimi gibi ayarları yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Ampul Cinsi: LED
 • Duy Tipi: E-14
 • Watt Aralığı: 15,1 - 20 W
 • Watt: 20 W
 • Uzunluk: 200 cm
 • Toplam Lümen Çıkışı: 1600
 • CRI: 80
 • Işık Rengi: 2700-6500 (RGB)
 • Kullanım Ömrü: 15.000 saat
 • Bağlantı Protokolü: Wi-Fi + Bluetooth
 • IP Kodu: IP20

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Gerilim
220V-240V
Güç (w)
20W
Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Kullanım Ömrü
25000 SAAT
Seri - Imeı
SERİ
Duy Tipi
LED
Sub Kategori
TDA
Renk Aralığı
2700K-6500K
Ürün Model Adı
RENKLİ AMBİYANS AKILLI 2MT.
Wi-fi
VAR
Işık Akışı
1600 LÜMEN
Garanti Süresi
2 YIL
Enerji Sınıfı
G
Marka
WİZ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok