Xiaoda UV Sterilizasyon Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


%99.9`a Kadar Sterilizasyon Oranı

Ultraviyole ışın ve ozon iyonu olmak üzere 2 tür dezenfeksiyon metodu kullanılmıştır ve bakteri arındırma oranı %99.9`dan büyüktür. Xiaomi Xiaoda UV Sterilizasyon lambası, dezenfeksiyon ve sterilizasyon için çok çeşitli ultraviyole ışık kullanır.  Geleneksel floresan lamba sterilizasyonu ile karşılaştırıldığında, bu küçük sterilizasyon lambası, havadaki 5 yaygın bakteriyi etkili bir şekilde öldüren ultraviyole ve ozonun çift dezenfeksiyonunu kullanır ve sterilizasyon (mikroplardan arındırma) oranı% 99.9'a ulaşır.

Birden Fazla Ortam için Uygundur

Yatak odası, mutfak, banyo ve oturma odasında mikropsuz bir ortamın keyfini çıkarmak için kullanılabilir.Evimizi, Xiaomi Xiaoda UV Sterilizasyon Lambası ile sağlığımız için bakteri ve zararlı virüslere karşı % 99,99'a kadar koruyabilirsiniz.

Taşımak ve Saklamak Oldukça Kolay

Ürünün küçük ve taşınabilir boyutu sayesinde taşımak ve saklamak oldukça kolaydır.Küçük boyutu ve şarj edilebilir pili sayesinde, istediğiniz yerde taşımak için idealdir, ve birçok şekilde kullanılabilir, Oturma odası, mutfak, yatak odası, dolaptaki kıyafetlerden banyonun ölü köşelerine kadar etkin bir şekilde sterilize edebilir.

Sık Şarj Etme Problemini Ortadan Kaldırın

USB ile şarj etmek sık şarj etme problemini çözer. Cihaz 700 mAh büyük kapasiteli lityum pil ve USB şarjı ile donatılmıştır. Sık şarj etme sorununu azaltarak tek bir şarjla 1-2 kez kullanılabilir. Boyuta bağlı olarak bir odayı 30 dakika içinde tamamen dezenfekte edebilir.

Özellikler

  • Ultraviyole ışın ve ozon iyonu olmak üzere 2 tür dezenfeksiyon metodu kullanılmıştır ve bakteri arındırma oranı%99.9`dan büyüktür.
  • Yatak odası, mutfak, banyo ve oturma odasında mikropsuz bir ortamın keyfini çıkarmak için kullanılabilir. 
  • Ürünün küçük ve taşınabilir boyutu sayesinde etrafa taşımak ve depolamak(saklamak) oldukça kolaydır.
  • USB ile şarj etmek sık şarj etme problemini çözer.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.