Xiaoda UV Sterilizasyon Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


%99.9`a Kadar Sterilizasyon Oranı

Ultraviyole ışın ve ozon iyonu olmak üzere 2 tür dezenfeksiyon metodu kullanılmıştır ve bakteri arındırma oranı %99.9`dan büyüktür. Xiaomi Xiaoda UV Sterilizasyon lambası, dezenfeksiyon ve sterilizasyon için çok çeşitli ultraviyole ışık kullanır.  Geleneksel floresan lamba sterilizasyonu ile karşılaştırıldığında, bu küçük sterilizasyon lambası, havadaki 5 yaygın bakteriyi etkili bir şekilde öldüren ultraviyole ve ozonun çift dezenfeksiyonunu kullanır ve sterilizasyon (mikroplardan arındırma) oranı% 99.9'a ulaşır.

Birden Fazla Ortam için Uygundur

Yatak odası, mutfak, banyo ve oturma odasında mikropsuz bir ortamın keyfini çıkarmak için kullanılabilir.Evimizi, Xiaomi Xiaoda UV Sterilizasyon Lambası ile sağlığımız için bakteri ve zararlı virüslere karşı % 99,99'a kadar koruyabilirsiniz.

Taşımak ve Saklamak Oldukça Kolay

Ürünün küçük ve taşınabilir boyutu sayesinde taşımak ve saklamak oldukça kolaydır.Küçük boyutu ve şarj edilebilir pili sayesinde, istediğiniz yerde taşımak için idealdir, ve birçok şekilde kullanılabilir, Oturma odası, mutfak, yatak odası, dolaptaki kıyafetlerden banyonun ölü köşelerine kadar etkin bir şekilde sterilize edebilir.

Sık Şarj Etme Problemini Ortadan Kaldırın

USB ile şarj etmek sık şarj etme problemini çözer. Cihaz 700 mAh büyük kapasiteli lityum pil ve USB şarjı ile donatılmıştır. Sık şarj etme sorununu azaltarak tek bir şarjla 1-2 kez kullanılabilir. Boyuta bağlı olarak bir odayı 30 dakika içinde tamamen dezenfekte edebilir.

Özellikler

  • Ultraviyole ışın ve ozon iyonu olmak üzere 2 tür dezenfeksiyon metodu kullanılmıştır ve bakteri arındırma oranı%99.9`dan büyüktür.
  • Yatak odası, mutfak, banyo ve oturma odasında mikropsuz bir ortamın keyfini çıkarmak için kullanılabilir. 
  • Ürünün küçük ve taşınabilir boyutu sayesinde etrafa taşımak ve depolamak(saklamak) oldukça kolaydır.
  • USB ile şarj etmek sık şarj etme problemini çözer.

Teknik Özellikler

Renk
BEYAZ
Kullanım Tipi
KABLOSUZ
Ana Renk
BEYAZ
Kullanım Alanı
HAVA TEMİZLEME
Seri - Imeı
İMEİ
Ayırtedici Özellik
99.9%STERİLİZASYON ORANI, 30 DAKİKADA STERİLİZASYON, 700MAH YÜKSEK PİL
Materyal
PLASTİK
Sub Kategori
TDA
Şarj Süresi
60
Ürün Model Adı
UV STERİLİZASYON LAMBASI
Hız Ayarı
YOK
Garanti Süresi
2 YIL
Usb Giriş Tipi
VAR
Marka
XIAODA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok