Netatmo Akıllı Görüntülü Kapı Zili

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Daima Evde, Nerede Olursan Ol

Netatmo akıllı kapı zili, evde olmadığınızda bile ziyaretçileri görmenizi ve onlarla konuşmanızı sağlar.

Eviniz için Gerçek Koruma

Basit bir kapı zilinden daha fazlası. Akıllı kişi algılama özelliği, gereksiz uyarıları önler. Bu sayede ön kapınızın etrafında gizlenen biri olduğunda akıllı telefonunuzda gerçek zamanlı bildirim alın.
Davetsiz misafir mi? Yerleşik hoparlörü kullanarak onları anında tam bir güvenlik içinde caydırın.

Kurulumu Kolay

Akıllı ve anlaşılır  Netatmo kapı zilinin ardındaki düşünce budur. Birçok güç sistemi ile uyumlu olduğundan kurulumu kolaydır. Halihazırda bir kablolu ziliniz varsa, sadece zil butonunu değiştirmeniz ve mevcut zilinizi olduğu gibi bırakmanız gerekir. Ardından, Wi-Fi ağınıza bağlamanız yeterlidir.

Uzaktan Kontrol Kolaylığı

Kapıda biri var? İster evde, ister dünyanın diğer ucunda olun, onları akıllı telefonunuzda görün ve onlarla canlı olarak konuşun. Ofiste misiniz? Bir teslimatı kaçırmamak için talimat verin. Hala giyinmeye devam ediyorsanız, konuklarınızın kıyafetlerini övün ve geleceğinizi onlara bildirin!

Uygulamayı Keşfedin

Uygulamada yer alan geçmiş aramaları, etkinlikleri ve videoları rahatlıkla dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz de paylaşabilirsiniz.

Özellikler

  • MicroSD Desteği
  • Bulut veya FTP Depolama
  • App Desteği
  • IP44 Su Geçirmezlik Desteği

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.