Netatmo Akıllı İç Mekan Modülü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Faydasını Görmek için Bildirimlere Bakmanız Yeterli

  • İlave odaların ölçüm değerlerine uygulama üzerinden gerçek zamanlı ulaşın.
  • Her odanın geçmişini ve grafiklerini uygulamada görüntüleyin.
  • Bir odanın değerleri değiştiğinde bildirim alın.
  • Her odada ölçülen değerlere göre refahınızı optimize edin.
  • Her ilave odada hava kalitesini artırın.

İstediğiniz Odanın Hava Durumunu Ölçebilirsiniz

Yatak odanızda veya banyonuzda ölçüm yapmak ister misiniz? Doğru fikre sahip olduğunuzu düşünüyoruz! Her oda farklıdır ve özel dikkat gerektirir. Netatmo hava istasyonu ek akıllı iç mekan modülleri kullanarak üç odayı izleyebilirsiniz. Aynı zamanda her oda için sıcaklık, nem ve hava kalitesi (CO2) okumalarına akıllı telefonunuzdan gerçek zamanlı olarak erişebilirsiniz.

Odadaki Zaman İçindeki Değişiklikleri Anlamak İstediğinizde  Veri Geçmişinizi Görüntüleyin

Her oda hakkında  toplanan geçmiş verilere erişmek için ek iç mekan modülünüzü kullanın. Bu sayede ortamdaki değişiklikleri, uygulamadaki grafikleri kullanarak anlamak kolaydır. Banyoda nem problemi mi var? Bunun zaman içinde nasıl geliştiğini izleyin. Uyku sorunu mu yaşıyorsunuz? Yatak odanız için son hava kalitesi değerlerini kontrol edin.

Hangi Uyarıları Alacağınızı Seçmek için Bildirimlerinizi Özelleştirin

Ek iç mekan modülü, seçtiğiniz odalarda çevre koşulları hakkında bilgi verir. Çocuğunuzun yatak odasının her zaman sağlıklı bir ortam olup olmadığını bilmek ister misiniz? Bildirimlerinizi ayarlayın ve akıllı telefonunuz aracılığıyla sizin için en önemli uyarıları alın. 

Her İlave Odada Yapılan Ölçümleri Kullanarak Refahınızı Optimize Edin

Ek iç mekan modülünüz, evinizi gerçekten daha konforlu hale getirebilir. Ölçümlerine dayanarak nemi veya hava kirliliğini azaltmak için ısıtmanızı ayarlayabilir veya bir pencere açabilirsiniz.

İlave Odalarda Hava Kalitesini Artırın

İç mekanda, dışarıda olduğundan çok daha fazla zaman harcadığımız için, her odayı nasıl kullandığımıza bağlı olarak evlerimizde soluduğumuz havayı düşünmek önemlidir. Örneğin, kötü havalandırılan bir yatak odası geceleri CO2 ile dolar ve uyandığınızda sizi yorgun hissettirir. Ek iç mekan modülü, seçtiğiniz odalar için gerçek zamanlı hava kalitesi okumaları sağlar.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok