Xiaomi Mi Smart Home Akıllı Ev Güvenlik Sistemi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Xiaomi Mi Smart Home Akıllı Ev Güvenlik Sistemi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Gateway Fonksiyonu ile Tüm Akıllı Cihazlarla Bağlantıda Kalın

Xiaomi Mi Smart Home Ev Güvenlik Sistemi’nin beyni olarak anılan Gateway cihazı, prize bağlandığı zaman diğer tüm cihazlar ve telefonunuz arasındaki koordinasyonu sağlıyor. Cihazın üzerinde yer alan sesli ve ışıklı uyarılar sayesinde bildirimleri de zahmetsiz bir şekilde almanıza olanak sağlanıyor. Gateway, yalnızca bu set içerisinde yer alan cihazlarla değil, Xiaomi markalı tüm ev aletleriyle de uyumlu bir şekilde çalışıyor. Dilediğiniz zaman IP kamera alıp Gateway’e bağlayarak evin herhangi bir bölgesini kayıt altına alabilirsiniz.

Ürün kurulumunda Çin Server’larının seçilmesi gerekmektedir.

Akıllı Hareket Sensörü Sayesinde Gözünüzden Hiçbir Şey Kaçmayacak

Hareket sensörü sayesinde evde ya da iş yerinde herhangi bir hareket algılandığı zaman ne yapılması gerektiğini belirleyebilirsiniz. Örneğin hareket sensörünü komodinin ya da yatağın kenarına takarak hareket algılandığı zaman odanın ışığını yakmasını isteyebilir ya da gece su içmeye kalktığınız zaman gece lambasının otomatik bir şekilde yanmasını sağlayabilirsiniz. 

Akıllı Hareket Sensörü Siz Evde Yokken İşbaşında

Gateway ev sahibi dışarıda olduğu zamanlarda evde herhangi bir hareket tespit ettiği anda kullanıcısına uyarı gönderiyor. Bunların haricinde herhangi bir elektrikli aleti açık unuttuğunuz zaman sistem üzerinden komut verdiğiniz anda Xiaomi Mi Smart Home Ev Güvenlik Sistemi, sizin yerinize açık kalan cihazları kapatıyor.

Akıllı Buton Yardımı ile Kolaylıkla Organize Olun

Akıllı butonun kullanımı ise tamamen kullanıcının inisiyatifine bırakılıyor. Şık ve ergonomik dizayna sahip olan buton, kullanıcıların ev içerisindeki en büyük yardımcısı oluyor. Evde hasta ya da yaşlı bir birey varsa butonu yakınında bir yere yerleştirerek ayağa kalkmadan size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Gateway butona basıldığı anda sesli ve ışıklı uyarı vererek evde kalan kişilerin dikkatini çekiyor. 

Özellikler

  • Akıllı Buton
  • Gateway cihazı
  • Akıllı Hareket Sensörü

Kutu İçeriği

  • 1 Adet Gateway
  • 2 Adet Kapı/Pencere Sensörü
  • 2 Adet Hareket Sensörü
  • 1 Adet Akıllı Buton

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MI SMART HOME AKILLI EV GUVENLIK SISTEMI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
BEYAZ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
XIAOMI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok