YI Dome 1080P Kamera

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Akıllı Teknoloji

YI Dome 1080p Kamera 360° dönüş açısına sahip akıllı ev kamerasıdır. Bebeğiniz, evcil hayvanlarınız ve eviniz Yi Dome 1080p Kamera sayesinde artık daha güvenli. İki yönlü konuşma, 360° otomatik dönüş, bebek ağlama sensörü ve gelişmiş gece görüşü gibi akıllı teknolojiler ile donatılmıştır. 1080p Full HD çözünürlüğe sahiptir.

Otomatik Seyir ve Elle Kontrol

360° Otomatik Seyir: Kameranızın dönüş noktalarını ayarlayarak, odanızın belirli açıları arasında dönerek çekim yapmanızı sağlar. Bu sayede tüm odayı görüntülemiş olursunuz.

El İle Kontrol: Yi Home mobil uygulaması ile kameranızı yukarı aşağı ve sağ sol hareketlerini kontrol ederek kurulu olduğu odanın herhangi bir yerine evde olmasanız bile bakmasını sağlayabilirsiniz.

Bebek Ağlama Sensörü ve İki Yönlü Konuşma

Bebek Ağlama Sensörü: Bebeğinizin ağladığını algılar ve saniyeler içinde bildirim gönderir
İki Yönlü Konuşma: Yi Home mobil uygulaması ile Kameranızın üzerinde bulunan dahili mikrofon sayesinde uzakta olsanız dahi evinizde olan sesleri duyabilirsiniz. Ayrıca yine mobil uygulama üzerinden dilerseniz kameranızda bulunan dahili speaker’lardan çıkacak şekilde ses gönderebilirsiniz. 

Özellikler

  • Kamera: 1080p Full HD – 112 Derece Geniş Açı Lens
  • Dönüş Açısı: 345 Derece Yatay Dönüş Açısı – 115 Derece Dikey Dönüş Açısı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.