Bilicra Aura Akıllı Koku Giderici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Akıllı Koku Giderici

Aura Akıllı Koku Giderici, evcil hayvanların tuvalet alanları başta olmak üzere koku merkezli tüm problemlerin giderilmesinde oldukça etkilidir. İçerisinde yer alan ozon teknolojisi sayesinde çevreyi bakteri ve rahatsız edici kokulardan arındırır.

İki Farklı Kullanım Modu

Zamanlama modu ile yarım saatte bir 30 saniye ozon salgılama özelliğine sahip olursunuz. Hareket algılama modu (Kızılötesi): Hareket algıladıktan bir dakika sonra 30 saniye ozon salgılama özelliğine sahiptir. 

Geniş Etki Alanı ile Kötü Kokuya Son

Bilicra Aura Akıllı Koku Giderici sayesinde ortalama 3 metre alanı kokudan uzaklaştırır. Evcil Hayvanların tuvalet alanlarında dahi koku ve bakteri oluşumunu önler.

Uzun Pil Ömrü

Uzun pil ömrü sayesinde işinizi kolaylaştıran Aura Akıllı Koku giderici 2200 mAh batarya ile ortalama 5 gün pil ömrüne sahiptir.

Özellikler

  • Geliştirilmiş ozon teknolojisi
  • İki farklı kullanım modu - Zamanlama modu: Yarım saatte bir 30 saniye ozon salgılama
  • Hareket algılama modu (Kızılötesi): Hareket algıladıktan bir dakika sonra 30 saniye ozon salgılama
  • Kullanım alanı 10-15 cm
  • 120 derecelik bir açıyla ozon salgılama
  • Ortalama 3 metre etkili alanı
  • 2200 mAh batarya ile ortalama 5 gün pil ömrü
  • 2,5 saatte şarj

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.