Dijiname Dijital Kartvizit 10

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Dijiname Dijital Kartvizit 10

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

İster NFC İster QR Kod

NFC özelliğine sahip telefonunuz yok mu? Ya da telefonunuz biraz eski mi? O halde kameranızı açıp QR kodu okutmanız yeterli. Tüm bu işlemler esnasında dikkat ettiyseniz kartvizit bilgilerinizi vereceğiniz kişi bir şekilde yanınızda, yakınınızda olması gerekir. Peki ya uzaktaki bir kişiye bu bilgilerinizi atmak isterseniz? İşte Dijiname buna çözüm sunuyor ve kartvizitinizin yayında olduğu linki ister SMS ile ister WhatsApp üzerinden ya da e-mail aracılığıyla dilediğiniz kişiye göndermenizi sağlıyor. 

İki Ayrı Profil İki Ayrı QR

Kişisel sosyal medya bilgilerimi yeni tanıştığım birisi görmesin, o sadece markamın ve kurumumun bilgilerini görsün diyenlerden misin? O zaman işte bu özellik tam da sana göre! Çünkü Dijiname'de Sosyal ve Kurumsal olarak iki ayrı profiliniz olur ve siz hangi bilgilerinizin hangisinde yer alacağını kendiniz seçersiniz.

Trafik ve İstatistik

Kartını ulaştırdığın herkes profiline ne kadar ilgi gösteriyor merak ediyor musun? Ya da kurumunda personeliniz kartını ne sıklıkla kullanıyor? Ya da saha personeliniz gerçekten olması gerektiği yerlerde kartını kullanıyor mu? Major istatistikler ve bazı detaylar zamanınızı ve iş gücünüzü daha verimli kullanmanızı sağlayacak ve performans gelişimine katkı sağlayacaktır.

Aplikasyon Yok!

Aplikasyon olmadan çalışan tüm sistemlerin, kişisel verilerinizi koruması ve her telefonda çalışabilmesi açısından son derece önemli olduğunu biliyor muydunuz? Gigabyte sıkıntısı yaşamamak için sildiğiniz aplikasyonlardan olmayan Dijiname, URL üzerinden bir uygulama gibi çalışıp telefonunuzda yer kaplamamaktadır ve tüm telefonlarda sağlıklı bir şekilde çalışmaktadır.

Tescilli Arayüz ve Hareket!

Dijiname markamız; icon hareketleri ve kartvizit kullanıcı ara yüzü olarak tescillidir. Ayrıca faydalı model patenti de ürünümüzde mevcuttur. Siz de Dijiname kartvizit alarak bu ayrıcalığın tadını doya doya çıkarabilirsiniz!

Özellikler

%100 Güvenli
Çoklu Dil Seçeneği
Temassız İletişim
Rehbere Ekle
Bilgilerini Paylaş
Kopyalama Kolaylığı
İki Farklı Profil
Tescilli & Patentli
2 Farklı Qr Kod
Pormo Alanına (Reklam Verme)
Trafik Ve İstatistik
Aplikasyon yok!
Business & Socıal Özelliği
Tek Kartta İki Farklı Ara Yüz
Sınırsız Güncelleme İmkanı
Sosyal Medya Uygulamaları

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DİJİNAME DİJİTAL KARTVİZİT 10
Üretim Yeri
Türkiye
Orıjınal Renk
KARIŞIK DESENLİ
Ana Renk
KARIŞIK DESENLİ
Renk
KARIŞIK DESENLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
DIJINAME
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok