LaMetric Time Akıllı Entegre Masaüstü Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Zaman Kaybı Yaşamadan Bildirim Takibi

Evde ve ofiste rahatlıkla kullanabileceğiniz LaMetric Time akıllı entegre masaüstü saat, akıllı telefonunuz yanınızda olmasa bile gelen bildirimleri kaçırmamanızı sağlar ve sizi telefonunuzu sürekli kontrol etme zahmetinden kurtarır. Telefonunuza indireceğiniz LaMetric Time uygulaması ile LaMetric Time akıllı entegre masaüstü saat ile akıllı telefonunuzu eşleştirerek mesaj, e-posta, hava durumu, etkinlik, borsa ile Instagram, Twitter, Facebook gibi sosyal medya uygulamalarındaki takipçi ve beğeni sayısı gibi bilgileri ile telefonunuza gelen bütün uygulama bildirimlerini tek bir ekran üzerinden takip edebilirsiniz.

Diğer Akıllı Cihazlarla Bağlantı İmkânı

Uygulama üzerinden Netatmo, Philips Hue, Sonos WeMo ve diğer akıllı teknolojik araçlarla eşleşme sağlayarak LaMetric Time akıllı entegre masaüstü saat ile bu akıllı cihazları birlikte kullanabilirsiniz.

Farklı Bir Müzik Deneyimi Yaşayın

LaMetric Time akıllı entegre masaüstü saat, Bluetooth hoparlör olarak kullanılabilir, internet üzerinden yayın yapan tüm radyolardan ve Spotify ile Apple Music uygulamalarından müzik dinleyebilirsiniz.

Saatinizi Kişiselleştirme ve Komisyon Kazanma Olanağı

LaMetric Developer sitesini kullanarak kendi uygulamanızı üretebilir ve ürettiğiniz uygulamayı saatinize yükleyerek kendinize özel olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca ürettiğiniz uygulamayı App Store uygulaması üzerinden yayınlayarak LaMetric tarafından yönlendirilerek yapılan satışlardan komisyon kazanma imkânı elde edebilirsiniz.

Taşıma Rahatlığı

0,223 kilogram ağırlığa sahip LaMetric Time akıllı entegre masaüstü saat, rahatlıkla başka yerlere taşınarak kurulumu sağlanabilir.

Güç Kaynağı

USB kablo ve güç kaynağı ile çalışır. LaMetric Time, bir güç kaynağına sürekli bağlantılı kalması gereken, bataryası olmayan sabit bir cihazdır. Bazı niteliklere sahip powerbank cihaz türleri ile taşınabilir hale getirilebilir.

Teknik Özellikler

  • Ürün Gereksinimleri: iOS 10.0 ve Üstü, Android 5.0 ve Üstü
  • LaMetric İşletim Sistemi ve 1.0. GHz İşlemci
  • 802.11 b/g/n 2.4 GHz Wi-Fi Bağlantısı ve Bluetooth 4.0 ile Eşleşmeye Uygundur.
  • LED Ekran
  • 2x2 W Dahili Stereo Hoparlör ve Harici Hoparlörler Kullanım için 3.5 mm stereo ses çıkışı(Ses Kablosu Dahil Değildir.)
  • Büyüklük(U x G x Y): 20.1 cm x 3.6 cm x 6.1 cm
  • Ağırlık: 0,223 kg
  • Güç: USB Kablo ve Güç Kaynağı ile Çalışır. (100-240 V)
  • Kutu İçeriği: LaMetric Time Akıllı Entegre Masaüstü Saat, Mikro USB kablo (1,5m), Adaptör, Kılavuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.